Cem Uzan'dan yeni bombalar!

Cem Uzan'dan yeni bombalar!
Cem Uzan'ın Taraf Gazetesi'nden Hüseyin Özay ile gerçekleştirdiği röportajın ikinci bölümü yayınlandı. Cem Uzan yine okuyanlara 'Yok artık!' dedirtecek iddialarda bulundu.

Cem Uzan'ın, kendisinden haraç istediğini öne sürdüğü Aydın Doğan, karalama yayınlarına son vermek için 38 milyon Dolar istemiş...

Taraf Gazetesi'nde yayınlanan röportajın ikinci bölümünde, Cem Uzan'ın hedefinde Aydın Doğan vardı. Uzan, darbecilikle suçladığı Aydın Doğan'ın kendisinden haraç istediği iddiasında bulundu. 

Cem Uzan, Aydın Doğan hakkında, "Aydın Doğan 40 gün aileme saldırdı. 41'inci gün Bodrum'daki evine gittim. 'Verirsin 38 milyon doları yayınları keseriz.' dedi." şeklinde konuştu.
 
O KONUŞMANIN KAYDI VAR!

Uzan, bu görüşmenin Aydın Doğan'ın bir çalışanı tarafından kaydedildiğini ileri sürdü. Cem Uzan söz konusu görüşmeyle ilgili, "2001 Ağustos ayındaki bu görüşme onun yanında çalışan bir kişi tarafından kaydedilmiş. Ordan biri bana gönderdi. Ofisim basıldığında savcılığın eline geçti. Aydın Doğan ve Ertuğrul Özkök ifade verdi." dedi.

BEN BAŞBAKAN, ÇİLLER DE CUMHURBAŞKANI OLACAKTI
 
Cem Uzan, Genç Parti'den önce de siyaset çalışmaları olduğundan bahsetti ve döneme dair ilginç itiraflarda bulundu.
 
1999'da DYP'den siyasete girmek istediğini açıklayan Uzan'ın o zamanki planları ise şöyle:
 
-"Çiller'e 'Siz başbakan olursunuz, ben Dışişleri bakanlığı istiyorum. 2000'de ise siz Çankaya'ya çıkarsınız ben de partiyi devralırım' dedim. Bana 'bir düşüneyim' dedi, sonra kabul etmedi. Celal Adan 'partiyi elinizden alır' diye vazgeçirmiş."

(DSE)



Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com