Cem Yılmaz caza merak salarsa...

Cem Yılmaz caza merak salarsa...
Cem Yılmaz Caz Festivali'ne katıldı. 5 dakikalık İngilizce gösterisyle izleyenleri gülme krizine soktu

2. Uluslararası Caz Festivali’nin gala konserinde sunuculuk yapan Cem Yılmaz, esprileriyle geceye damga vurdu. Ünlü komedyen, İngilizce yaptığı konuşmayı "Bu müzik türünün yaratıcısı Jay Z’ye ve sevgili eşi Beyonce’ye teşekkür edelim" sözleriyle bitirdi.

2. Uluslararası Caz Festivali’nin galası önceki akşam Aya İrini Müzesi’nde düzenlenen konserle yapıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, UNESCO İyi Niyet Elçisi Herbie Hancock ve UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova’nın konuşmalarıyla başlayan gecenin sunucuları arasında Cem Yılmaz da vardı.

Ünlü komedyen, eşi Ahu Yağtu’yla birlikte geldiği konsere esprileriyle renk kattı.

CEM YILMAZ'DAN İNGİLİZCE ESPRİLER

Yılmaz, İngilizce yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Merhaba. Bu benim caz sesim. Sokaktaki adamın temsilcisiyim. Aynı zamanda Balat prensiyim. UNESCO’yu etkilemeye çalışıyorum, anlarsınız. Bir caz aşığıyım, bunu beni tanıyan herkes bilir. Hayatım iki bölüme ayrılıyor; biri cazdan önce, diğeri ise cazdan sonra.

İnanın bana yüzde 50 yüzde 50. Neden buradayım? Bedava bilet için. Ben bir komedyenim. Bir kişinin babası, bir kişinin de kocası. Beni davet ettiler, çünkü o esnada paranın alabileceği prompter’ı okuyabilecek ve politika yapmayacak tek komedyen bendim. Marcus Miller’dan size bir parça çalayım ağzımla. (Ağzıyla müzik yaptıktan sonra) Bu parçanın bestecisi benim ama o ödünç aldı.

Bu sahnede yarı tanrılarla tanrının sahip olduğu bir mekânda olmak çok heyecan verici. Bayağı iyi insanlar olmalısınız ki sahibinden kiralamışsınız. Bizim günümüzü güzelleştirdiniz. Lütfen bunu bütün bir yıla yayın ve bizi cazlayın. Unutmadan, bu müzik türünün yaratıcısı Jay Z’ye ve sevgili eşi Beyonce’ye teşekkür edelim."(MUK)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com