Cem Yılmaz Filmde Deliyi Oynadı!

Cem Yılmaz Filmde Deliyi Oynadı!
Sinema eleştirmenleri ile buluşan Av Mevsimi'nde en büyük övgüyü Cem Yılmaz aldı. 'Deli' lakaplı bir polisi canlandıran Yılmaz, sesiyle de beğenildi..

Başrollerini Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Melisa Sözen ve Okan Yalabık'ın paylaştığı Yavuz Turgul'un Gönül Yarası'ndan sonra 6 yıl sonra hayata geçirdiği projesi Av Mevsimi vizyon öncesinde sinema eleştirmenleriyle buluştu.

ŞARKI SÖYLEDİ
Filmin süresini uzun bulan sinema eleştirmenleri, sonucu ise filmin ortalarında tahmin edilebildiklerini söyledi. Tüm eleştirmenlerin ortak beğenisi ise Cem Yılmaz'ın oyunculuğu oldu. Av Mevsimi'nde 'Deli' lakaplı bir polisi canlandıran Yılmaz'ın, filmde söylediği şarkı ise eleştirmenlerden tam not aldı.

FİLMİN SÜRESİNİ ÇOK UZUN BULDULAR
ATİLLA DORSAY

Polisiye denen türde çok iyi bir film. Polisiye bizim sinemamızın yabancı kaldığı bir tür. O açıdan bu film aradaki mesafeyi kapatıp boşluğu dolduruyor. Oyuncuların ve filmin yönetimi bir harika. Gerilim yerli yerinde. Cem Yılmaz'ın oyunculuğu da çok iyi. Matrak bir karakteri canlandırıyor.

SERDAR AKBIYIK:
Yavuz Turgul'un 6 yıl sonra, Şener Şen'in üç yıl sonra geri döndüğü muhteşem bir aksiyon filmi. Cem Yılmaz oyunculuğuyla da çok konuşulacak bu filmde. Gişesi yine de Kabadayı'yı geçmez.

ALPER TURGUT
Oyunculuklar Cem Yılmaz'ın annesi haricinde çok iyiydi. Ben Cem Yılmaz'ın oyunculuğunu sevdim. Bence bu film 1 milyonu aşacak gibi gözüküyor. Süre biraz uzundu.

BURAK GÖRAL
Son dönemlerin en kötü anlayışına hakim olan bir film. Ancak oyunculuklar ve yönetiminde bir sorun yok. Senaryo en başında ortalarına kadar iyi gidiyor. Fakat film sonunu biraz erken deşifre etmiş. Uzun bir koşu gibi uzun bir film.

ÖMÜR GEDİK
Film çözümlemesini bilen herkes az biraz filmin ortalarında sonuca gidiyor. Bence bu filmde Şener Şen ve Cem Yılmaz mükemmel iş çıkarmış. Gişesi 1,5 milyon civarında olur kanaatindeyim. Cem Yılmaz'ın söylediği şarkı için tekrar gidip filmi izleyebilirim.

CİNAYET MASASI DEDEKTİFİ CEM
'Av Mevsimi'nde cinayet masası dedektifini canlandıran Cem Yılmaz, "Komedinin dışındaki projelerde de yer almak istediğim bir şeydi. Bütünüyle tür değiştirmedim" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com