Cemaat Efgan Ala'ya operasyon mu yapacak?

Cemaat Efgan Ala'ya operasyon mu yapacak?
Yeni İçişleri Bakanı Efgan Ala'nın adı Casusluk Davası'nda!
Yeni İçişleri Bakanı Efgan Ala'nın ismi İzmir'de görülen Casusluk Davası'nda yer aldı. İzmir'deki davada 316 muvazzaf ve emekli asker ile birlikte Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele de yargılanıyor.
 
YENİŞAFAK YAZARINDAN CEMAAT İDDİASI!
 
Yenişafak Gazetesi köşe yazarlarından Cem Küçük 5 gün önceki yazısında Cemaatin Ocak ayı içerisinde 2 yeni operasyon yapacağını, bunlardan birinin İzmir'de görülen Casusluk Davası'nın genişletilmesi şeklinde olacağını iddia etmişti. Küçük yazısında  “Yeni yılda ocak ayında düğmeye basılacağı ve AKP’ye yakın bazı isimlerin de bu listede olduğu ve gözaltına alınacağı söyleniyor.” ifadelerini kullandı.
 
 
EFGAN ALA CASUSLUK DAVASINA BÖYLE GİRECEK!
 
İzmir'de görülen Casusluk Davası aralamalarada ele geçirilen “Pandora” isimli veritabanı üzerine oturtularak bu veritabanında ismi geçen tüm askerler tutuklandı. İçişleri Bakanı Efgan Ala Casusluk Davası'na “Kemal Cirit” dosyasıyla girdi. Kemal Cirit Eski Başbakanlık Hukuk Müşaviri şimdi ise Artvin Valisi olarak göreve yapıyor. Pandora isimli veritabanında Kemal Cirit ile ilgili  “Hukuk müşaviri -Boyu küçük işi büyük. İş bitirici bir adam. Başbakan’ın ofisinde dönen her şeyi biliyor. Atama kararnamelerini ve kanun tasarılarını önceden temin edebiliyor. Adamın boy kompleksi var. İş yaparken bile Efkan diye sayıklıyor.” ifadeleri yer aldı.
 
Kemal Cirit'in dosyasında, “Efkan ALA-Şema 21.02.2010jpg” isimli bir adet resim belgesinin bulunduğu da iddialar arasında. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com