Cemaat Erdoğan'ı korkuttu!

Cemaat Erdoğan'ı korkuttu!
Cemaat, Erdoğan'a geri adım attırıyor.
Günlerdir açıktan süren Erdoğan-Cemaat savaşında Erdoğan geri adım atıyor. Erdoğan'ın öğrenci evlerini denetlemek istemesi ve dersaneleri kapatmak için düğmeye basması Cemaati harekete geçirmişti.
 
Cemaat gazetesi ve televizyonunda yaptığı yayınlarla, Erdoğan'ı korkuttu. Cemaatin twitter üzerinden yürüttüğü kampanyayı yakından takip eden Erdoğan Cemaatin seçimlerdeki oy potansiyelini ve kendi içerisindeki Cemaatçilerin çokluğundan dolayı Cemaati bitirme planını şimdilik halı altına kaldırdığı öğrenildi.
 
Erdoğan'ın Cemaati bitirmeden AKP içerisindeki Cemaatçileri tasfiye edeceği, Cemaatin tabanını kendisine katmaya çalışacağı, Cemaatin seçimlere ne kadar etkili olduğu konusunda kapsamlı anketleri inceleteceği, daha sonra Cemaati bitirme planını uygulamaya başlayacağı öğrenildi. Erdoğan'ın yaklaşan Yerel seçimleri hesap ettiği belirtildi.
 
Şimdiye kadar dersaneler konusunda sessiz kalan Erdoğan'ın bu akşamki televizyon programında bu sessizliğini bozacağı, Cemaatin ağzına bal sürecek açıklamalar yapacağı, Gezi Parkı Eylemlerindeki gibi geri adım atıp, ancak geri adım attığını hissettirmemeye çalışacağı öğrenildi.
 
Başbakan Erdoğan, Bu akşam Saat 19:45'te Atv Ekranlarında Başbakan ile Gündem Özel canlı yayınında soruları cevaplayacak. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com