Cemaat Erdoğan'ı yıkmanın şifresini verdi!

Cemaat Erdoğan'ı yıkmanın şifresini verdi!
Cemaat-AKP arasındaki gerilim her geçen gün daha da şiddetleniyor!
Cemaat-AKP arasındaki gerilim her geçen gün artarken iki tarafta ellerindeki son bomba kozları oynamaya devam ediyor. Ekrem Dumanlı ile Mehmet Barlas arasındaki tartışmaya bugün Hüseyin Gülerce de katıldı. Gülerce bugünkü yazısında Barlas'a sitem etti.

Asıl bombayı ise Todays Zaman yazarı Orhan Kemal Cengiz patlattı. AKP'nin Koç Grubu'na yaptıklarını ve Gezi Parkı'ndaki tutumunu çok sert eleştiren Cengiz AKP'yi deşifre etti.

Koç Grubuna yapılan denetim için “Bence bu tarz bir gözdağı hiç bir şartta açık bir toplumda, hiçbir demokraside ve serbest piyasanın teşvik edildiği hiçbir sistemde kabul edilemez." diyen Cengiz AKP'yi ve Erdoğan'ı yıkmanın şifresini de verdi.

Cengiz AKP'yi yıkacak şifreyi şöyle verdi: Bence küçük bir hareket büyük bir fırtınaya sebep olabilir. Sözgelimi AK Parti içinde muhalif kanatta bulunan biri İstanbul Belediye Başkanı olursa o zaman zincirleme bir tepki reaksiyonu başlayacaktır. Yani parti içindeki muhalefet İstanbul’da seçilebilir bir aday arkasında birleşirse, böylece Erdoğan’ın düşürülmesi için hızlı bir yol açılmış olabilir."

Cengiz'in günler öncesinden yazdığı bu yazı Ankara kulislerinde hala tazeleğini korurken yandaş medya ve Cematin köşe yazarlarının birbirilerine girmeleri dikkatlerden kaçmadı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com