Cemaat yazarı Bülent Arınç'a cevap verdi!

Cemaat yazarı Bülent Arınç'a cevap verdi!
Bülent Arınç, bir konuşmasında Cemaate yönelik 'Biz yoksak, siz de yoksunuz' sözlerine Ahmet Kurucan bugünkü köşesinden yanıt verdi.'Siz kimsiniz' dedi.

17 Aralık'tan bu yana Hükümet-Cemaat gerginliği bütün hızıyla devem ediyor. Taraflar her fırsatta birbirlerine en büyük ithamlarda bulunuyor. En son Bülent Arınç'ın 'Biz yoksak, siz de yoksunuz' sözlerine Ahmet Kurucan Zaman'daki köşesinden yanıt verdi.İşte ilgili o bölüm;

AKP'lilerin söylediği “Erdoğan’ı halife-i ruy-i zemin olarak tanıyor ve biat ediyorum; Recep Tayyip Erdoğan benim ‘Atam’dır; biatsa biat, itaatse itaat; ölümüne arkasındayız; sandıktaki gözlemcilerimiz Okçular Tepesi’ndeki okçularımızdır.” şeklindeki sözleri hatırlatan Kurucan, buların "savrulma" olduğunu söyledi ve Bülent Arınç'a sert cevap verdi.

Arınç'ın "Bu hükümet varsa, o cemaat de, o cemaatler de var olacaktır... Her şeyin garantisi biziz" sözlerine yer veren Kurucan, devamında "Savrulmanın bu kadarına pes be birader diyorum. Her şeyden önce siz kimsiniz?" diye yazdı.

SİZ YOKKEN DE BİZ VARDIK

Kurucan şöyle devam etti: "Eğer kastınız AK Parti ise partinin kuruluş tarihi meydanda; 1 Kasım 2001. “Çanlarına ot tıkayacağız” diye tehdit ettiğiniz İslami cemaatler ise bazıları bir asırlık, bazıları ise asırlardır varlıklarını devam ettiren yapılar. O zaman “biz gelmeden önce hiçbir şeye sahip değildiniz” demek ne demek? “Bu hükümet olmazsa bütün cemaatler yok olacak” ne demek?"(MCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com