Cemaat yazarından bomba itiraf!

Cemaat yazarından bomba itiraf!
17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu'nundan sonra Başbakan Erdoğan'a destek veren Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce'den bomba iddialar.
Cemaatin gazetesi Zaman'da köşe yazarlığı yapan 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu'nundan sonra Başbakan Erdoğan'a destek veren, son zamanlarda da AKP'ye yakın Yenişafak Gazetesi, Star Gazetesi, gibi yayın organlarına konuşan Hüseyin Gülerce bu kez de yine AKP'ye yakın olan Beyez Tv'ye konuştu. Daha önce Zaman Gazetesi'ndeki köşesinde AKP'ye ye oy vereceğini açıklayan Gülerce'ye Cemaat mensubları tepki göstermişti. Gülerce'nin Zaman Gazetesi'nden ayrılacağı iddia edilmişti. Gülerce bu iddiaları daha sonra yalanlamıştı.
 
Hüseyin Gülerce Beyez Tv'deki konuşmasında AKP'nin yakın zamanda Cemaate Operasyon yapacağını iddia ederek "Çok büyük bir fırtına geliyor diyorum, bunu bazı siteler tehdit ediyor diye veriyor.
 
Fırtına geliyor dediğiniz zaman tehdit değil tedbirinizi alın demektir. Benim alacağım tedbir duruşumu bozmamaktır.
 
Ben sıkı duralım diyorum. Bu olay ne Selçuklu da yaşandı ne Osmanlı da.Böyle yangın sünniler arasında hiç yaşanmadı. Tedbir hükümete yönelik tabi. 700-1000 polisin yeri değişti.Herkesin burada dikkat çekeceği şey hukuk. Yanlış yapanlar hukuk çevresinde değerlendirilsin.
 
Gelsin 'sizi efendileriniz kurtarsın' demediyse o savcı çıksın açıklasın. Sayın Başbakan'ı bu şekilde tahrik eden varsa ortaya çıksın.
 
'Paralel yapı'ya bir operasyon geliyor. Başbakan'ın dünkü toplantısı da bunun bir göstergesidir. Başbakan, toplantıya kendisini eleştirmeyen isimleri çağırdı.Bu şunu gösteriyor, Başbakan bir karar vermiş kendisine destek veren gazetecilere bu fikrini açıkladı.
 
Daha önce yaşanmamış bir operasyonu yaşayacağız. Pazartesi de başlayabilir Uzakdoğu ziyareti sonrası da. Ama böyle bir operasyonu daha önce Türkiye görmedi.Bu toplantıdan çıkan ana fikir Başbakan'ın operasyon konusunda kararlı olması.
 
Netice ne olursa olsun büyük sıkıntılar yaşıyacağız. Daha önce Hizmet hareketine böyle bir bakış açısı olmamıştır. Bu olaydan yara almadan kimse çıkamaz.Bu kasırganın şu anda sadece ben değil Sayın Baykal da farkında.
 
Sayın Cumhurbaşkanı televizyona çıkmıyordu.Neden çıktı. Neden Gül, Fehmi Koru'yu ABD'ye Gülen'in yanına gönderdi. Hizmet Hareketi de yanlışlar yaptı. Öz eleştiri yapılmalı." dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com