Cemaate büyük darbe!

Cemaate büyük darbe!
Fikir Kulüpleri Federasyonu (FKF) cemaatlere göz açtırmayacak!
Üniversitelere kayıt döneminin başlamasıyla cemaatler her yıl olduğu gibi bu senede harekete geçti. Hangi öğrencinin hangi üniversiteyi kazandığı ve iletişim bilgilerine bir şekilde ulaşan cemaatler öğrencilere burs ve yurt vaatlerinde bulunarak kandırıyor.
 
Fikir Kulüpleri Federasyonu bu sene kayıt döneminde öğrencileri cemaatlerin tuzağına düşürmemek için harekete geçti. Üniversitelerin kayıt işlemlerinde de yardımcı olarak öğrencileri ve velileri etkilemeye çalışan cemaatlere karşı Fikir Kulüpleri Federasyonu (FKF) bu yıl 'Kayıt, İletişim ve Dayanışma Merkezi' kurma kararı aldı.
 
Fikir Kulüpleri Federasyonu Kayıt, İletişim ve Dayanışma Merkezi ile üniversiteyi yeni kazanmış öğrencilere her türlü konuda yardımcı olmaya çalışarak öğrencilerin cemaatleri tuzaklarına düşmemeleri için çalışacak. Bu çalışmanın en çok Gülen cemaatini etkileyeceği söyleniyor.
 
Fikir Kulüpleri Federasyonu yayınladığı bildiride "Üniversite sonuçlarının açıklanması ile birlikte, liselilerin iletişim bilgilerini çeşitli yollarla ele geçiren cemaat örgütlenmeleri, özellikle şehir dışında üniversiteye başlayacak gençlere ulaşarak kendi karanlık ve çıkar ilişkileri üzerine kurulu dünyalarına gençleri mahkum etmeye çalışıyorlar. Arkadaşlarımızı, dostlarımızı, ülkemizin aydınlık geleceğini cemaatlerin karanlığına muhtaç bırakıp kaptırmamak için FKF olarak bir iletişim ve dayanışma merkezi kurduk. Ülkenin dört bir yanında geniş bir ağa sahip olan FKF Kayıt İletişim ve Dayanışma Merkezi’ne her türlü sorularınızı ve sorunlarınızı iletirseniz, birlikte, dayanışma içerisinde bu sorunlara çözümler sağlamayı başarabiliriz" ifadelerine yer verdi.
 
Fikir Kulüpleri Federasyonu öğrencilere şu çağrıda bulundu: "Üniversiteli arkadaşlarımızdan ricamız ise çevrenizde üniversiteye yeni başlayacak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza dayanışma ağımızı duyurmanız. Sizden de üniversite ve şehirlerinize gelecek arkadaşlarımıza sunabileceğiniz her türlü dayanışmayı bekliyoruz."
 
 
fkfkayitdayanismasi@gmail.com adresinden FKF’nin kurduğu merkeze ulaşılabilir. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com