Cemaate çok sert uyarı: o eli kırarız!

Cemaate çok sert uyarı: o eli kırarız!
Başbakan Başdanışmanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, cemaate sert mesajlar gönderdi. Akdoğan millet iradesine uzanan eli kıracaklarını söyledi.

Başbakan Başdanışmanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, devlet gücünü kullanarak, devlete operasyon çekmeye çalışan hiçbir paralel yapıya izin vermeyeceklerini belirterek, “Milletin iradesine kim el uzatırsa o eli kırarız” dedi.

Pendik’te Ali Ulvi Kurucu Bilgi Evi ve Spor Merkezi’nin açılışına katılan Akdoğan, gündemi değerlendirdi.

17 Aralık soruşturmasına değinen Akdoğan, şöyle konuştu: “Özellikle devletin içerisinde konuşlanan bir paralel yapının bir siyasi saldırı başlattığını gördük. Uzunca bir süredir milli kurumlarımıza, MİT’e, milli bankamıza, milli hükümetimize dönük bir takım tezgahların kurulduğunu görüyorduk. Oslo sürecinde nasıl bir saldırı yapıldıysa 17 Aralık’ta bu zirveye çıktı.”

Seçim artık yerel değil

Akdoğan, 30 Mart seçimlerinin 2023 yolculuğunda büyük önem ifade etiğini belirterek, “Bu artık sadece bir yerel seçim olmaktan çıktı. AK Parti kaybederse, yıpranırsa bu şantaj şebekesi Türkiye’de siyaset kurumunu tamamen tasallut altına alır. Bunun için Türk demokrasisi için bu seçimler önem taşıyor” diye konuştu. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com