Cemaate en büyük darbe!

Cemaate en büyük darbe!
Cemaatin lideri Fethullah Gülen'e AKP Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar sert çıktı.
Fethullah Gülen'in kendi web sitesi herkul.org isimli sitesinde yayınlanan, rüşvet ve yolsuzluklar için ettiği beddualar AKP'lileri çılgına çevirdi. Fethullah Gülen'in yolsuzluk ve rüşvet alanlar için ettği beddualar ise şöyle:

 
"...eğer hakikaten bu olumsuz şeylerin üzerine giden arkadaşlar, kimse onlar tanımıyorum, binde birini bile tanımıyorum... Bu işin üzerine, ‘Hukukun ve aynı zamanda sistemin, dinin ve aynı zamanda demokrasinin gerektirdiği şeyler bunlardır’ deyip, arınma adına, yıkanma adına, temizlenme adına, kirlerin öbür tarafa kalmasına meydan vermemek adına bir şey yaparken dinin ruhuna aykırı bir şey yapmışlarsa, bize de nisbet ediyorlar, dolayısıyla ben bizi de onların içinde görerek diyorum... Dinin ruhuna aykırı bir şey yapmışlarsa, yaptıkları şey Kur’an’ın temel disiplinlerine aykırıysa, Sünnet-i Sahiha’ya aykırıysa, İslam’ın hukukuna aykırıysa, modern hukuka aykırıysa, günümüz demokratik telakkilere aykırıysa Allah bizi de onları da yerlerin dibine batırsın, evlerine ateş salsın, yuvalarını başlarına yıksın. Ama öyle değilse, hırsızı görmeden hırsızı yakalayanın üzerine gidenler, cinayeti görmeyip de masum insanlara cürüm atmak suretiyle onları karalamaya çalışanlar... Allah onların evlerine ateşler salsın, yuvalarını yıksın, birliklerini bozsun, duygularını sinelerinde bıraksın, önlerini kessin, bir şey olmaya imkan vermesin.”
 
AKP'Lİ TAYYAR'DA CEVAP!
 
Sosyal medyada AKP'liler Fethullah Gülen'e ateş püskürürken AKP Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar Fethullah Gülen'in bedduları için “Cemaate en büyük darbe bedduadır; görevden almalar hocaefendinin bedduası kadar yıkıcı değildir” dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com