Cemaatin gazetesinden seks kaseti çıkışı!

Cemaatin gazetesinden seks kaseti çıkışı!
Zaman gazetesi köşe yazarı seks kaseti konusunda Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan'ı suçladı.
Uzun süredir medyanın gündeminde olan AKP'li yöneticilerin seks kasetleri konusunda Cemaat sessizliğini bozdu. Medyada yer alan haberlerde AKP-Cemaat savaşında Cemaatin koz olarak elinde AKP'li üst düzey yöneticilerin seks kasetlerinin olduğu iddia edilmişti.

AKP-Cemaat savaşında AKP'nin Cemaati tasfiye etmek için bütün planları yaptığı, iş adamlarına ihale ve kredi verilmemesi, Cemaatin yurt ve öğrenci evlerinin denetlenmesi ve kaptılması, Cemaatçilerin fişlenmesi ve kamu kurum ve kuruluşlarında önemli yerlere gelmelerinin engellenmesi ve son olarak da Cemaatin can damarı olarak belirtilen dersanelerin kapatılması için çalışmaların yapıldığı iddia edildi. Bu konuda Taraf Gazetesi AKP'nin fişlemeleri ve Gülen Cemaatini bitirme belgelerini yayınladı. Bu belgeler AKP Hükümetini tutuştururken, bu haberi yapanlar direk Başbakan Erdoğan tarafından vatan haini ilan edildi.

Bu olaylar yaşanırken AKP'li yöneticilerin seks kasetlerinin medyaya servis edilmeye başlandığı haberleri yer aldı. Sözcü Gazetesi'nin usta köşe yazarlarında Emin Çölaşan kendisine bir AKP'liye ait seks kaseti geldiğini, bunu gazete olarak yayınlamanın etik olmadığı için imha ettiklerini köşesinden duyurdu. Daha sonra Aydınlık Gazetesi ve Odatv'ye de gelen seks kasetleri, etik olmadığı için muhalif medya tarafından yayınlanmadı. O günlerde ellerinde seks kasetleri olup olmadığı konusunda susan Cemaatin sesi bugün çıktı.
 
Cemaatin köşe yazarlarından Bülent Korucu Zamana Gazetesi'ndeki bugünkü yazısında AKP'li yöneticilerin seks kasetlerine değinerek, Sözcü Gazetesi köşe yazarı Emin Çölaşan'a ağır sözlerle yüklendi. Korucu yazsısnda şu ifadeleri kullandı:
 
"Oluşturulmaya çalışılan ‘şantaj kasetleri’ gündemini ihmal etmeyelim. Oda TV, Aydınlık ve Emin Çölaşan pişirdi; acemi kralcılar yiyor. Çölaşan ‘seyrettik imha ettik’ diyor. Çölaşan en azından hukukçu eşine sorsaydı, bir şantaj malzemesi olacağı aşikâr delilleri yok etmenin hukuken sorun doğuracağını görürdü. Kaynağı, el izi araştırmasını vb. tahkikata yardımcı olmak yerine yok etmek anlaşılır gibi değil. Tabii böyle bir kaset varsa… Bir siyasî partisi olmayan, muhalefet partilerindeki sarsıntılardan kâr ya da zarar görmeyecek insanlara iftira etmek mantıksız. Kamuoyu, bu kasetler üzerinde tepinen siyasetçileri sorgulamaya başlar. Şantaj ayıbını çözmesi gereken makamların aldığı bir arpa boyu yol gündeme gelir. Cevşen, dua ve cemaat ablasıyla alay eden iletişim dehalarına yer kalmadı." (BCE)
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com