Cemaatin seks kasetleri açıklaması Ankara'yı karıştırdı

Cemaatin seks kasetleri açıklaması Ankara'yı karıştırdı
Cemaat Erdoğan'a seks kasetleri ile gözdağı verdi!
Cemaatin sözcülüğünü yapan, Fethullah Gülen'in Onursal Başkanlığını yaptığı Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı dün AKP-Cemaat savaşına dair bir açıklama yaptı.
 
Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın yaptığı açıklamanın en dikkat çeken noktalarından biri seks kaseteleri ile ilgli olan bölümdü. MHP'nin Genel Seçimlerden önce uğradığı seks kaseti depremine göndermelerin yapıldığı açıklamada " Önceki seçimler arefesinde denenmiş olan özel hayatın mahremiyetini ihlal edici ahlakdışı metod ve girişimlerin, tekrar denenebileceğine dair endişe verici işaretler görülmektedir. Haklı, meşru ve demokratik taleplere gölge düşürmeye matuf olmak üzere, gerginlikten istifade etmek isteyecek bu yöndeki her türlü art niyetli girişim, herkes tarafından şiddetle reddedilmeli ve lanetlenmelidir. "  ifadeleri yer aldı.
 
SEKS KASETİ AÇIKLAMASI ANKARA'YI KARIŞTIRDI!
 
Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın bu açıklaması AKP'de paniğe neden oldu. Dün Ankara kulislerinde bu açıklamalar konuşulurken bu bölüm hükümete yakın medyada da alarm zilleri çaldırdı. Yeni Şafak'ın hükümetin mesaj verdiği kaynak gibi algılanan Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi, 'bu cümle midemi bulandırdı' diyerek bir iddia ortaya attı. 
 
Selvi'ye göre Cemaat bu cümleyle hükümete 'bir tehdit ya da uyarı da bulunuyor' ve kaset savaşı öncesi ön almaya çalışıyor.
 
İşte Abdülkadir Selvi'nin yazısındaki o bölüm:
 
"Geniş bir şekilde fişleme işinin perde arkasını ve kirli ittifakı yazacaktım ama Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın açıklamasındaki, 'Önceki seçimler arifesinde denenmiş olan özel hayatın mahremiyetini ihlal edici ahlakdışı metod ve girişimlerin, tekrar denenebileceğine dair endişe verici işaretler görülmektedir' cümlesi midemi bulandırdı.
Ama şaşırmadım.
Bu bir tehdit ya da uyarı mı, yoksa kasetler savaşı öncesinde ön alma mı?
 
Birkaç gündür ısrarla, cemaatle hükümet arasında arabuluculuk yapmaya çalışan isimler hedef alınıyor.
İki isim vardı.
Hüseyin Çelik
Yalçın Akdoğan.
Akdoğan bir süredir, Hüseyin Çelik ise dünden itibaren hedef haline getirildi. Bir irade, savaşı sürdürmek için, 'Aracıları vuruyor'.
Sonra da bu açıklama geldi.
Açıklamanın savaşın süreceğinin işareti olduğu kesin, ama bakalım bu savaş ne kadar kirli bir savaş olacak? (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com