Cemaat'in sunucusu AKP'li yandaş yazara fena çaktı!

Cemaat'in sunucusu AKP'li yandaş yazara fena çaktı!
Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'ın Cemaat okulları çıkışına, Cemaat'in ekran yüzü Asım Yıldırım'dan çok sert tepki geldi.

Dilipak bugünkü köşesinde Cemaat okulları için, "Dışarıdan bakılınca çok masum görülüyorlar.. Ama vitrinde Türkiye ve İslam imajı gösterilse de, arka planda durum hiç de öyle değil. Kaab b. Züheyr’in Kasede-i Bürdesi’nde ifade ettiği gibi, “Ağuyu altın tas içre sunuyorlar, bal da onun suç ortağı” Yani zehri, bala karıştırıp, altın tas içinde sunuyorlar.." diye yazdı.

Dilipak devamında, "Şeytan bizi aldatmak için mukaddes kitabı bile kullanmaktan bile çekinmez.. Onun için “Şeytan sizi Kur’an’la aldatmasın” diye uyarılırız.." dedi.

ASIM YILDIRIM'DAN SERT TEPKİ

Twitter'dan Cemaatin olduğu bilinen bütün okulların, Dilipak'a dava açması gerektiğini belirten Yıldırım şöyle devam etti:

"Nerden beslendiği belirsiz Dilipak karaktersizi yine Türk okullarına kin kusmuş. O okulları gezerken neden bir şey demiyordun! aawqqwwssawq

"sahte peygamber" diyen de,"paralel din" diyen de aynı kaba girmiş oluyor. Cehaletleri ve kinleri kimliklerinin önüne geçen dili pisler !

Cemaatin olduğu bilinen bütün okullar, iftiracı Dilipak'a dava açmalıdır. Okullarla ilgili ortaya attığı iftiralar alçakçadır!" (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com