Cemaatten AKP'ye büyük darbe!

Cemaatten AKP'ye büyük darbe!
Cemaat 2014 Yerel Seçimlerinde o partiye oy verecek!
2014 Yerel Seçimleri yaklaştıkça Ankara Kulisleri ve parti genel merkezleride gözle görülür bir hareketlilik başladı. Kulislerde İstanbul, Ankara, İzmir konuşulurken bu şehirler içinde bir çok ismin  adı geçiyor.
 
2014 Yerel Seçimleri'nin genel seçimlerin ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin bir provası olacacağı tüm partiler tarafından desteklenen bir düşünce. Bu yüzden bütün partiler 2014 Yerel Seçimleri'ne bu 3 seçimi düşünerek hazırlanıtyor.
 
Kulislerde konuşulan başka bir konuda AKP-Cemaat çatışmasının bu 3 seçime nasıl bir etki yapacağı. Bu konu hakkında Ankara kulislerinde Cemaatin 2014 Yerel Seçimlerinde el altından Milliyetçi Hareket Partisi'ni (MHP) destekleyeceği konuşuluyor. Cemaatin 2014 Yerel Seçimlerinde AKP'nin oy oranlarını büyük oranda düşürmeye çalışarak Genel Seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi AKP'ye uyarıda bulunacağı belirtilliyor.
 
Cemaatin üst düzey yöneticilerinin bu konu için çalışmları başladığı MHP içerisinde kendilerine yakın isimlerle dirsek temasında bulundukları, yine kendilerine yakın isimleri MHP'den aday yapmaya çalıştıkları söyleniyor. Cemaatin bu girişimi AKP-Cemaat çatışmasında artık son kozların oynandığı şeklinde yorumlanıyor. (BCO)
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com