Cemaat'ten Erdoğan'ın seks kasetleri iki yüzlülüğüne vurgu!

Cemaat'ten Erdoğan'ın seks kasetleri iki yüzlülüğüne vurgu!
Samanyoluhaber Başbakan Erdoğan'ın seks kasetleri konusundaki iki yüzlülüğüne dair video hazırladı.

Uzun süredir devam eden AKP-Cemaat savaşı gazete manşetleri, jestleşmeler derken şimdi de tapeler ve kasetlerle devam ediyor. Medyayı her iki tarafta aktif şekilde kullanmaya çalışıyor. 17 Aralık yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonlarından sonra daha da kızışan AKP-Cemaati savaşında AKP'li bir çok milletvekilinin seks kasetleri olduğu iddia edilmişti. Sözcü Gazetesi, Odatv gibi muhalif duran medya kuruluşlarına AKP'lilerin seks kasetlerinin gittiği belirtilmiş, bu kurumlarda 'medya etiği' olarak bu kasetleri yayınlamayacaklarını açıklamışlardı. Başbakan Erdoğan bu kasetlerin Cemaatin işi olduğunu konuşmalarında iddia etmiş, ancak hiç bir yasal yola başvurmamıştı.

Cemaate ait olan Samanyoluhaber televizyonu Başbakan Erdoğan'ın seks kasetleri ile ilgili, iki yüzlülüğünü Erdoğan'ın MHP'li milletvekillerinin ve CHP eskli Genel başkanı Deniz Baykal'ın videoları çıktığı zamanlarda yaptığı konuşmlarla bugünler de kasetler konusunda yaptığı açıklamalardan bir video hazırladı. Cemaat Erdoğan'ın konuşmalarının birbirini tutmadığını göstermeye çalıştı.

Daha öncede Başbakan Erdoğan'ın iki yüzlülüğünü ortaya çıkaran bir çok video hazırlanmıştı. O zamanlarda bu konularda 3 maymunu oynayan Cemaat medyasının böyle videolar, haberler hazırlaması dikkatlerden kaçmadı. (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com