Cemil hala kayıp

Cemil hala kayıp
Kütahya'da 32 önce kaybolan zihinsel engelli genç, babası tarafından Kütahya ve Afyonkarahisar ile ilçelerinde aranıyor.

Kütahya'da 32 önce kaybolan zihinsel engelli genç, babası tarafından Kütahya ve Afyonkarahisar ile ilçelerinde aranıyor.

 Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Çukurköy Mahallesi'nde yaşayan Mehmet İpek (61),  yaptığı açıklamada, oğlu Cemil İpek (29) ile onun sağlık raporlarını yeniletmek amacıyla 26 Ağustosta, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Hastanesine gittiklerini bildirdi.
Oğluna bekleme salonunda bırakarak, raporların fotokopilerini çektirip kayıt işlemlerini yaptırdığını belirten İpek, dönüşte oğlunu bıraktığı yerde bulamadığını anlattı.
Hastane binası ve bahçesinde güvenlik görevlileriyle oğlunu aradıklarını, ancak bulamadıklarını ifade eden İpek, polis ve jandarmaya kayıp ihbarında bulunduğunu söyledi.
 İpek, şöyle konuştu:
 ''Olaydan iki gün sonra hastane ile kent merkezi arasında işletilen özel halk otobüsü şoförlerinden biri, oğlumun aracına binip otogara yakın bir durakta indiğini, başka bir vatandaş da 2 Eylülde Yenidoğan Mahallesi'nde gördüğünü söyledi. Afyonkarahisar'daki Ömer Termal Tesislerinde ve Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde gördüğünü söyleyenler de oldu. Ancak tüm aramalarımıza rağmen ona ait bir ize ulaşamadık'' dedi.
Kütahya'da bazı iş yerlerine oğlunun fotoğraflarını astığını ve onun hayatından endişe duyduğunu anlatan Mehmet İpek, oğlunu gören ya da yerini bilenlerin polis, jandarmaya veya 0537 281 43 67 ile 0541 278 47 48 numaralı telefonlardan ken dilerine bildirmelerini istedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com