Cemil İpekçi AKP'ye ateş püskürdü

Cemil İpekçi AKP'ye ateş püskürdü
Ünlü modacı twitter'da AKP hakkında yanıldığını anlattı

Bir zamanlar AKP'nin en büyük destekçisi olan Modacı Cemil Çiçekçi de yanıldığını anladı.

Destek verirken sanatçı hayaliyle baktığını söyleyen İpekçi Erdoğan'ın diktatörleştiğini söyledi. Cemil İpekçi Twitter'daki mesajlarında  şöyle dedi;

"Sayın Tayyip Erdoğana oyverdiğim zaman ilk zamanki duruşu vede vaadlerinden dolayı vermiştim,ama artık o oy verdiğim kişi değil artık malesef. Ben Sayın Tayyip Erdoğanında geçmişten vede geçmişteki tüm liderlerden ders çıkaracağını sanmıştım,yanılmışım ve merkez birlider olacağını sandım.Yetmez ama evet dediğimde de  Sayın Tayyip Erdoğanın gerisini getireceğini düşünmüştüm,meğer sanatçı olmamın hayali imiş. Sayın Tayyip Erdoğanı etrafındaki ona zarar veren insanların konuşmalarına hareketlerine mani olabilecek kadar güçlü zannetim.yanılmışım.

Başta düşünce özgürlüğünü savunan bir Başbakan vede düşünceden dolayı ceza yemiş biri sonradan nasıl olurda her düşünceyi dava eder? Bazı makamlar vardır hele Başbakanlık gibi. Kişilerin sevgisinede,nefretinede katlanmak mecburiyetindedir çünkü liderdir yapıcakçok işivardır. Eğer herlafa dava açılıcaksa şöhretlerin herdakika herkesi  mahkemeye vermesi lazım yedikleri hakaretten yada özel yaşamlarına karışılmasından."
(MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com