Cemil'in cesedi bulundu

Cemil'in cesedi bulundu
Kütahya'da yaklaşık 1,5 ay önce kaybolan 29 yaşındaki zihinsel engelli gencin cesedi, Eskişehir'de boş arazide bulundu.

Kütahya'da yaklaşık 1,5 ay önce kaybolan 29 yaşındaki zihinsel engelli gencin cesedi, Eskişehir'de boş arazide bulundu.

KÜTAHYA - Alınan bilgiye göre, araştırma sonucu, Eskişehir'de kullanılmayan bir kiremit fabrikasının arazisinde bulunan cesedin Cemil İpek'e ait olduğu belirlendi.
Babası Mehmet İpek tarafından da teşhis edilen gencin cenazesi, Tavşanlı'da Çukurköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Mehmet İpek, yaptığı açıklamada, zihinsel engelli oğlunu muayene için götürdüğü Kütahya'da Dumlupınar Üniversitesi Hastanesinde kaybettiğini ve tüm aramalarına rağmen bulamadıklarını anımsattı.
Oğlunu çevre il ve ilçelerde aradıklarını ifade eden İpek, şöyle konuştu:
''Afyonkarahisar'da görüldüğünü duyup oraya gittim. Çevre il ve ilçelerde günlerce aramama rağmen onu bulamadım. 2 gün önce Eskişehir Emniyet Müdürlüğünden telefonla aradılar.
Boş arazide bulunan cesedin oğluma ait olup olmadığını teşhis etmemizi istediler. Gidip baktık ve onun olduğunu büyük üzüntüyle gördük. Otopside mide kanamasından öldüğünün anlaşıldığını söylediler.''
Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Çukurköy Mahallesi'nde yaşayan zihinsel engelli Cemil İpek (29), babası Mehmet İpek (61) ile 26 Ağustosta geldiği Kütahya'da Dumlupınar Üniversitesi Hastanesinde kaybolmuştu.
Polis ve jandarmaya kayıp başvurusu yapan baba Mehmet İpek, Kütahya merkez ve ilçelerinde otobüs durakları ve bazı iş yerlerinin camlarına oğlunun fotoğrafını asarak yetkililer ve vatandaşlardan yardım istemişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com