Cep telefonundan araç takibi

Cep telefonundan araç takibi
Satko'nun yeni takip sistemiyle otomobilleriniz avucunuzun içinde olacak..

Dünya genelinde kanıtlanmış teknolojilerle mobil araç takibi ve filo yönetimi çözümleri sağlayan Satko Teknoloji sektörde 17inci yaşını doldururken müşterilerine bir “ilk”i sunuyor! Satko Teknolojinin lider araç takip sistemiyle entegre çalışan Webtracs Mobile ile araçlarınız avucunuzun içinde olacak.

Ürün ve pazar tecrübeleri ve pazarda fark yaratan destek hizmetleriyle Satko Teknoloji, mobil iletişime ihtiyacı olan kurumlara pratik, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaya devam ediyor. 1992'den beri küçük veya büyük, kara veya deniz araç filosuna sahip tüm şirketlere, insan ve araç kaynağı yönetimini mobil birimler, iletişim ve veri aktarımı servisleri ile sağlayan Satko Teknoloji araç takip sistemi kapsamında WebTRACS Mobile ile sektörde bir ilke imza atıyor.

SimTRACS sistemiyle yurtiçi ve şehiriçi araç filosuna sahip tüm firmalara, ağ yönetim merkezi üzerinden entegre bir mobil iletişim ve filo yönetimi sistemi servisi veren Satko Teknoloji, araç filosunu internet üzerinden izlemek ve yönetmek isteyen firmalar için araç takibi imkanı sağlayan WebTRACS araç ve yük takip sistemi ile de eş zamanlı hizmet veriyor. Son olarak WebTRACS araç ve yük takip sistemine eklenen WebTRACS Mobile çözümüyle artık şirket araçlarının akıllı telefon gibi mobil cihazlardan izlenebilmesi mümkün oluyor.

Bir mobil cihaz tabanlı araç takip sistemi hizmeti olan WebTRACS Mobile, araçları olan firmaların ofis içi ve ofis dışı (acenteler, yurtiçi-yurtdışı bürolar) kullanıcılarının Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi, Mobil Araç Terminal Seti ile donatılmış araçlarını, mobil Internet altyapısı kullanarak Satko web sunucuları üzerinden takip edebilmesine imkan sağlıyor.

Bir şirketin araç filosunun her an kontrol edilebilmesi şirketler açısından acil durumlarda müdahaleleri hızlandırıyor; acil durumlara hızlı müdahale sayesinde de araç filosu daha verimli ve etkin yönetilebiliyor. Mobil cihazlar üzerinde araç kontak durumlarının, araçların anlık konumlarının takip edilebildiği WebTRACS Mobile ile ofis ve araçlar arasında tüm mesajlaşmalar da izlenebiliyor. Bununla birlikte mesajların Ulaştı ve/veya Okundu onayıyla birlikte araçlara mesaj gönderilmesi de mümkün oluyor.

WebTRACS Mobile sistemi kullanıcıları, kendilerine verilen yetkiler kapsamında araçlarını Satko harita sunucusunu kullanarak dijital ortamda izleyebiliyor, Satko haberleşme sunucuları üzerinden karşılıklı iletişime geçebiliyorlar. WebTRACS Mobile uygulamasından yararlanmak isteyen Apple iPhone, BlackBerry gibi PDA cihazlara sahip kullanıcılar sisteme aractakip.satko.com.tr adresinden kullanıcı adı ve parolaları ile girebiliyor ve kullandıkları PDA cihazlarına özel arayüzlerle araç filolarını bu cihazlar üzerinden izleyebiliyorlar.

“Araçlarının kontak ve durum bilgilerini bir bilgisayara ve konuma bağlı olmadan izlemek isteyen şirketler için çok önemli bir olanak sunan WebTRACS Mobile, Satko Teknoloji'nin sunduğu kapsamlı araç takibi ve filo yönetimi sistemlerinin yalnızca bir parçasıdır,” diyen Satko Teknoloji Genel Müdürü Nedim Çelebiler, “Ancak araç takibinin yalnızca harita üzerinde aracın yerinin izlenmesi ile sınırlı olmaması gerektiğine dikkat etmek gerekiyor,” diye belirtiyor. Mobil araç takibi uygulamalarının şirketlere verimlilik sağlayan asıl özelliğinin şirketin araç filolarını ve aynı zamanda bu araçlardaki insan kaynağını yönetmek, kontrol etmek ve planlamak için ihtiyaç duyduğu her türlü bilginin hareket halindeki araçlardan elde edilmesi ve araçlar ile merkez arasında iki yönlü iletişimin kurulabilmesi olduğuna dikkat çeken Nedim Çelebiler, “Satko Teknoloji olarak araç takibinin bu yönünü de müşterilerimize sunuyor ve bu konuda çok başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz,” diyor. Satko Teknoloji'nin bu sistemleri yalnızca bir donanım satışı olarak görmediğini ve müşterilerine bu çözümleri bir hizmet yaklaşımı ile sunduklarına da değinen Nedim Çelebiler bu konudaki görüşlerini şöyle ifade ediyor: “Çağrı merkezi, tüm Türkiye'ye yayılmış servis istasyonlarıyla müşterilerine sürekli destek veren, hizmet yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Satko Teknoloji, bu yönüyle araç takibi pazarında rakiplerinden belirgin bir şekilde farklılaşmaktadır.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com