Cerrah'a yaşlı kadından soğuk duş

Cerrah'a yaşlı kadından soğuk duş
Osmaniye Valisi Cerah, hortum felaketinde mağdur olanları ziyareti sırasında yaşlı kadının sözleri soğuk duş yarattı.

Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde geçen yıl yaşanan hortum felaketinde ahırı yıkılan 77 yaşındaki Sultan Hayta, ev ve inek istediği Vali Cerrah'ın "Oğlunun yanında kalıyormuşsun niye ev istiyorsun' sözlerine, "Yarın sen de gelininin evinde kalırsan niye istediğimi anlarsın" diyerek çıkıştı.
 
HADİ İNEĞİ ANLADIK DA EVİ NE YAPACAKSIN?
 
Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Kadirli İlçesi'ne bağlı Sofular Köyü'nde geçen yıl meydana gelen hortum felaketinde yıkılan evlerinin yerine yeni ev yapılan köylüleri ziyaret etti. Ev inşaatlarında inceleme yapan Vali Cerrah, ahırı yıkılan Sultan Hayta ile de bir süre sohbet etti. Sultan Hayta, Vali Cerrah'tan bir inek ve tek odalı ev istedi. Hayta, "Hortumda ahırım yıkıldı, yiyeceğimi içine koyuyordum. Senden bir inek, bir oda da ev istiyorum. İneğin sütünü yoğurdunu yemek istiyorum. Allah rızası için bana yardımcı olun" dedi. Vali Cerrah yaşlı kadına, "Hadi ineği anladık da evi ne yapacaksın? Oğlunun yanında kalıyormuşsun zaten" diye cevap verdi.
 
Bunu üzerine Sultan Hayta, "Yarın sen de gelinin evinde kalırsan, neden böyle bir istekte bulunduğumu anlarsın" diyerek Cerrah'ı şok etti.
 
Vali Cerrah, Sultan Hayta'nın sorunlarıyla ilgileneceğini söyleyerek yanından ayrıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com