Cesedi Sırrı Sakık bulmuş

Cesedi Sırrı Sakık bulmuş
Sırrı Sakık’a yakın bir kişi, Sedar Sakık’ın Ankara’daki evinin balkonundan sabah saat 4’te atlayarak intihar ettiğini belirtti.
Sakık’a yakın bir kaynak, “Sabah saat 4 sularında evinin balkonundan atlayarak intihar ediyor. 25 yaşındaydı. İsmi de Sedar Sakık. Rahatsızlığı yoktu ama nedir bilmiyoruz, hangi ruh haliyle yaptı bilmiyoruz. Herhangi bir sorunu yoktu niye olduğunu biz de bilmiyoruz. Balkondan atladı. Ses üzerine fark ediliyor, babası buldu. Cenazesi yarın defnedilecek. Sırrı Sakık'ın 3 tane oğlu var, bu en küçüğüydü” dedi.
 
Sedar Sakık’ın cenazesi yarın defnedilecek.
 
YÜKSEKTEN DÜŞMEYE BAĞLI
 
Ankara Özel Güven Hastanesi Başhekimi Tevfik Ali Küçükbaş, gazetecilerin soruları üzerine Sidar Sakık’ın kendilerine getirildiğini, solunum ve kalbin durmuş olduğunun saptandığını, buna karşın tüm iknalarla müdahale edildiğini ancak yaşatılamadığını söyledi. Başhekim Küçükbaş, Sidar Sakık’ın ’yüksekten düşmeye bağlı kafa ve genel vücut travması’ nedeniyle yaşamını yitirdiğini açıkladı.
 
Savcılık ölümü şüpheli görerek soruşturma başlatırken, Sidar Sakık’ın kesin ölüm nedeni Adli Tıp incelemesi sonucunda belli olacak. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com