Çetin Doğan adliyede!..

Çetin Doğan adliyede!..
Emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın "Türkiye Cumhuriyeti hükûmetini, devletin yargı organlarını, askerî veya emniyet teşkilatını alenen aşağılamak" suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis isteniyor. Çetin Doğan hakkında açılan dava nedeniyle Silivri Adliyesi'ne g
Balyoz Davası'ndan 20 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Orgeneral Çetin Doğan,17 Ocak 2012 tarihinde görülen Balyoz duruşmasında "Terörle Mücadele Şubesi terör üretme şubesi haline gelmiş" şeklindeki ifadelerinde "Türkiye Cumhuriyeti Hükûmetini, devletin yargı organlarını, askerî veya emniyet teşkilatını alenen aşağılamak" suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle hakim karşısına çıktı.

ÇETİN DOĞAN'IN EŞİNDEN ÇAĞRI

Çetin Doğan cezaevi aracıyla 09.20'de Silivri Adliyesi'ne getirildi. Çetin Doğan cezaevi aracından indikten sonra kendisini görüntüleyen basın mensuplarına el salladı. Bu arada Ergenekon Davası'nda tutuklu yargılanan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek de hakkında açılan bir dava nedeniyle Çetin Doğan'ın da içinde bulunduğu cezaevi aracıyla adliyeye getirildi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com