Çetin Doğan STV Mikrofonunu Eline Almadı!

Çetin Doğan STV Mikrofonunu Eline Almadı!
Çetin Doğan adliyeye geldiği sırada basın açıklaması yaparken CNN TÜRK'ün mikrofonuna sımsıkı sarıldı.

Önce Sağa Baktı, Sonra Sola, Yapıştı CNN Türk Mikrofonuna!

Balyoz Davası kapsamında önceki gün 3. kez tutuklanarak cezaevine gönderilen Çetin Doğan tutuklanmadan önce adliye girişinde basın mensuplarına bir açıklama yapmıştı.

Balyoz Davasının Cuma günü görülen duruşmasında hakkında tutuklama kararı verilen emekli Orgeneral Çetin Doğan, adliye kapısında gazetecilere açıklama yapmış ve "müsade ederseniz kısa bir açıklamada bulanmak istiyorum" diyerek kameramanların yerini almasını beklemişti.

İşte o an Çetin Doğan için en zor anlardan biriydi. Belkide Balyoz davasından bile bu kadar zorlanmamıştı!

Zira açıklama yapmak istiyorum lafından sonra olaya en hızlı girişi S Haber, CNN Türk ve Cihan Haber Ajansı kameraman ve muhabirleri yapmıştı.

Çetin Doğan açıklama yapmak için kafasını önce sola çevirdi S Haber mikrofonunu gördü, sonra sağa çevirdi Cihan Haber Ajansının mikrofonunu gördü adeta can havliyle CNN Türk muhabirinin mikrofonuna yapıştı!

CNN Türk muhabirinin "müsade edin ben tutayım efendim" lafını bile duyamayan Çetin Doğan, yeni heyecanlı muhabirler gibi mikrofona adeta yapıştı!

S Haber ve Cihan Haber Ajansı'nın bu hızlı hamlesi karşısında Çetin Doğan'ın şaşkın hali işte böyle kameralara yansıdı...

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

POSTMEDYA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com