Ceyla Gölcüklü'ye Son Veda!

Ceyla Gölcüklü'ye Son Veda!
Genç yaşta hayatını kaybeden Melek Ceyla Gölcüklü için Zincirlikuyu'da ilginç bir cenaze töreni düzenlendi...

Pankreas kanseri sonucu hayatını kaybeden sosyetenin tanınmış isimlerinden Ceyla Gölcüklü, adeta sır gibi saklanan cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde geçtiğimiz günlerde beyin ölümünün gerçekleştiği yönünde haberler çıkan Ceyla Gölcüklü'nün durumu hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Bugün ise Gölcüklü için sır gibi saklanan bir cenaze töreni düzenlendi. Zincirlikuyu Camii'nde Gölcüklü ile birlikte iki kişinin daha cenaze namazı kılındı. Ancak Gölcüklü gibi cenazesi kaldırılan diğer kişilerin de isimleri okunmadı.

BİRKAÇ YAKINI KATILDI

Gizlice yapılan cenaze törenine Gölcüklü'nün birkaç yakını katıldı. Cenaze töreni sırasında güvenlik görevlileriyle basın mensupları arasında gerginlikler yaşandı. Görüntü alınmasını engellemeye çalışan görevliler, sık sık basın mensuplarıyla tartıştı. Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Gölcüklü'nün tabutu cenaze aracına konuldu. Gölcüklü'nün defnedileceği yer camiye çok yakın olmasına rağmen cenaze aracı basın mensuplarını şaşırtmak için farklı yerleri dolaştı. Gölcüklü, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedildi..

SOSYETEDEN KİMSE YOKTU

Hastalığı gibi cenaze namazı da bir bilmeceye dönüşen Ceyla Gölcüklü'nün eski eşi Shery Shahnavaz'ın ön saflarda bulunması dikkat çekerken, Shahnavaz'ın özel korumaları ve Zircirlikuyu Mezarlığının korumaları basın mensuplarının görüntü almasını engellemeye çalıştı. Ailesi ve yakınları katıldığı cenaze namazına sosyeteden kimsenin katılmaması ise dikkat çekti.   

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com