Ceza Sırası İbrahim Toraman'a Geldi!

Ceza Sırası İbrahim Toraman'a Geldi!
İbrahim Üzülmez'i kavga ettiği için gönderen Beşiktaş yönetimi neden İbrahim Toraman'a hiçbir ceza vermedi?..

Cihan Demirci, elmahaber

Beşiktaş – Ankaragücü maçının devre arasında, siyah beyazlı ekibin soyunma odasında İbrahim'ler arasında yaşanan olaylar sonrası Beşiktaş'ın 11 yıllık oyuncusu ve kaptanı İbrahim Üzülmez takımdan gönderilmişti. Küfürleştikleri ve kavga ettikleri öne sürülen iki oyuncu daha önce de benzeri bir olay yaşamış ve kadro dışı kaldıkları gibi kaptanlıkları da ellerinden alınmıştı.

Peki Bu Defa Neden Sadece Üzülmez Suçlu Bulundu?

Söylentiye göre Beşiktaş, kadro yapısını göz önünde bulundurarak olayı Üzülmez'e fatura edip üstünü kapatmaya çalıştı. Ersan Gülüm'ün sakatlığı ve yabancı kontenjanı nedeniyle mevcut kadro durumunda alternatifi olmayan siyah beyazlı ekip, İbrahim Toraman'ı gözden çıkaramadı. Ancak Toraman'ın son haftalarda gösterdiği kötü performans kredisini tüketti. Taraftarın da gözünden düşen tecrübeli oyuncunun, bu sezonu tamamladıktan sonra sezon sonunda takımdan gönderilmesi bekleniyor.

Kaptanlığı Alınıyor!

Takımın ikinci kaptanı pozisyonunda bulunan İbrahim Toraman'ın yaşanan bu olaylar sonrası kaptanlığının elinden alınacağı konuşulurken takımın önemli ismi Guti'nin bir, taraftarların sevgilisi Ricardo Quaresma'nın ise ikinci kaptanlığa getirileceği gelen bilgiler arasında.

Taraftar Ne Tepki Verecek?

Beşiktaş taraftarının her fırsatta bağrına bastığı 'Deli İbo' lakabını verdiği Üzülmez'in gönderilişi şüphesiz taraftarlar üzerinde de şok etkisi yarattı. Bu gönderilişin sebebi olarak görülen İbrahim Toraman'ın yarınki maçta protesto ve tepkilere maruz kalması bekleniyor. Beşiktaş tribünlerinin istemediği hiçbir futbolcunun bu baskıya uzun süre dayanamadığı düşünülürse, Toraman'ın kaderinin de D.Kiev maçıyla çizileceğini söylemek yanlış olmaz.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com