Cezaevi kapısında coşkulu karşılama

Cezaevi kapısında coşkulu karşılama
İzmir 8. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 20 tutuklu sanıktan sadece ikisinin tahliyesine karar verilen duruşmada serbest kalan Genel Sekreter Erhan Bey ve Grand Plaza eski Genel Müdürü Muharrem Derbentoğlu, cezaevi önünde bekleyen yakınları, sevenleri tar

Erhan Bey ile Muharrem Derbentoğlu, aralarında Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı'nın da bulunduğu coşkulu kalabalıkla tek tek kucaklaştı, hasret giderdi.

"İZMİR YARGILANIYOR"

Gazetecilere açıklamada bulunan Grand Plaza eski Genel Müdürü Muharrem Derbentoğlu, "Tahliye olduğumuza bile tam olarak sevinemiyoruz. Çünkü bu davada biz değil İzmir yargılanmaktadır. Bunun karşılığında İzmirliler, buna gereken cevabı verecektir. Adalete güveniyoruz" dedi.

"SEVİNCİMİZ BURUK OLDU"

Genel Sekreter Erhan Bey
ise "Aslında buruk bir sevinç yaşıyoruz. Tabiki sevdiklerimize kavuşmak çok güzel. Ancak ben diğer arkadaşlarımın da tahliye olmalarını isterdim. Ancak bu tutuklu olan arkadaşlarımın en kısa sürede tahliye olacaklarını inanıyorum ve adalete güveniyorum. Ayrıca ilk andan beri bizleri destekleyen herkese sonsuz teşekkürler ediyorum" dedi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com