Cezaevinden izinli çıktı, hasmına kurşun yağdırdı

Cezaevinden izinli çıktı, hasmına kurşun yağdırdı
Adana'da cezaevinden izinli olarak çıkan bir kişi, rahatsızlandığı için hastaneye getirilen mahkum hasmına kurşun yağdırdı. Zanlı, hasmının yanı sıra hastaneye tedaviye gelen iki kişiyi de yaralayıp kaçtı.
Edinilen bilgiye göre olay, merkez Yüreğir ilçesinde bulunan Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde meydana geldi. İddiaya göre 5 Ekim 2012 günü 35 yaşındaki Erkan K. Mustafa K. Ahmet D, Nihat B. Ahmet Y. Cahit C. ve aynı yaştaki Celal Y. ile bardan çıkarken omuz atma yüzünden çıkan tartışmada öldürüldü.
 
Zanlılar yakalanarak cezaevine gönderildi. Bu arada öldürülen Karadağoğlu'nın başka suçlardan yarı açık cezaevinde yatan kardeşi Abdullah, 5 gün önce izin alarak cezaevinden izinli olarak çıktı. Bugün sabah ise Erkan K'nın öldürülmesine karıştığı ileri sürülen Ahmet Y'Nnin kardeşi Devrim Y cezaevinde rahatsızlandığı için Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

Hastanede pusuya yattı

Bunu öğrenen Erkan K, hastaneye gelerek tedavi olmak için hastane bahçesinde bulunan kafeteryada sıra beklerken hasmı Devrim Y. adlı mahkuma kurşun yağdırdıktan sonra kaçtı. Tabancadan çıkan kurşundan Devrim Y. ağır yaralanırken o an muayene olmak için sırada bekleyen Tayfun K. ve Kayacan Ö. de yaralandı. Ağır yaralanan Devrim Y, hemen hastanede tedavi altına alındı. Saldırıda vurulan iki vatandaş ise tedavilerinin ardından hastaneden taburcu edildi.
 
Olaydan sonra kaçan zanlının bulunması için polis geniş çaplı çalışma başlattı. (IUK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com