Cezaevine girmeden önceki son sözleri ne oldu?

Cezaevine girmeden önceki son sözleri ne oldu?
Mehmet Ağar'ın cezaevine girmeden önceki son sözleri 'Huzur içindeyim, milleti üzecek davranışım olmadı' oldu.

'Susurluk Davası'' kapsamında 5 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onanan ve Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında ''yakalama emri'' çıkartılan Mehmet Ağar, cezasını çekeceği Aydın Yenipazar K1 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na teslim oldu.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Cezaevi önünde basın mensuplarına açıklama yapan Ağar kimseye kırgın olmadığını söyleyerek "Allah devlete ve millete zeval vermesin" diye konuştu.

Cezası hakkındaki sorulara ise "Allahtan, devletten gelen bir şeydir. O da başımızın üstündedir" yanıtını verdi.

Ağar, cezasını ailesine yakın bir yerde çekeceği için de mutlu olduğunu vurguladı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Aydın Yenipazar K1 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na gelen Mehmet Ağar, ''Böyle bir tecelli olduysa önce Allah'tan sonra milletten gelmiş kabul ederiz'' dedi.

Cezaevine girişinde gazetecilere açıklama yapan Ağar, şöyle konuştu:

''Böyle bir tecelli olduysa önce Allah'tan sonra milletten gelmiş kabul ederiz. Bizim meselemiz Türkiye'nin meselesidir. Türkiye'nin geleceği 75 milyonun kardeşçe birlikte huzur içinde yaşamasıdır. Onun dışında hiçbir gayemiz olmadı. Terörle mücadelede devlete yardımı olacaksa bunu bir görev olarak görüyorum. Allah devlete, millete zeval vermesin. Daha önce de söylediğim gibi milletimi, sevenlerimi üzecek, mahcup edecek bir davranışım olmadı.''

Hemşehrilerinin yakın ilgisiyle huzur içinde olduğunu ifade eden Ağar, bir basın mensubunun ''kırgınlığınız var mı?'' sorusuna, ''Hiç kimseye kırgınlığım, kızgınlığım yok'' yanıtını verdi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com