Cezalı Fenerliler UEFA'yı kızdırdı

Cezalı Fenerliler UEFA'yı kızdırdı
Fenerbahçe kongresi, Avrupa futbolunun patronunu ayağa kaldırdı.

Fenerbahçe başkanını seçti UEFA yetkililerinin, tutuklu Aziz Yıldırım ile cezalı Mosturoğlu ve Ekşioğlu’nun Sarı- Lacivertli yönetime seçilmesi nedeniyle TFF’ye tepki gösterdiği öğrenildi.

Fenerbahçe’nin geçtiğimiz hafta sonu yapılan ve Aziz Yıldırım’ın yeniden başkanlığa seçildiği olağanüstü genel kurulu UEFA’nın radarına takıldı. Kongreyi yakından takip eden Avrupa futbolunun patronunun Sarı-Lacivertli kulübün yönetim listesine sert tepki gösterdiği öğrenildi. UEFA yetkililerinin şike soruşturması nedeniyle tutukluluğu devam eden Başkan Aziz Yıldırım’ın yanı sıra yine soruşturması kapsamında ceza alan İlhan Ekşioğlu, ŞekipMosturoğlu’nun yeni listede de yer alması nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) sitem ettiği bildirildi.

TFF yönetimi sıkıntıya düştü UEFA yetkililerinin ulaştığı TFF yetkililerine “Disiplin kurulunuz Şekip Mosturoğlu’na 1 yıl, İlhan Yüksel Ekşioğlu’na 3 yıl hakmahrumiyeti cezası verdi. Başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım da şu anda tutuklu. Bu insanların yeniden seçilmesine nasıl göz yumarsınız” dediği ifade edildi. Beklemedikleri bu tepki üzerine TFF yetkilerinin de sıkıntı içine düştükleri kaydedildi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com