Cezaya tepki, salona davet!

Cezaya tepki, salona davet!
Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı...

Fenerbahçe Kulübü, futbol ve basketbol takımlarının aldığı ceza ve yaptırımlarda önünde durulamayan tek gerçeğin sarı-lacivertli ruh olduğunu açıkladı. 

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde ''Dün sahada yarın parkede'' başlığıyla yer alan açıklamada, Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu'nun erkek basketbol takımına verdiği 2 maç seyircisiz cezanın yanı sıra futbol takımının aldığı cezalara atıfta bulunularak, ''Kimi zaman futbol, kimi zaman basketbola taşınan; kulübümüze uygulanan 'ceza ve yaptırımlarda', önünde durulamayan tek gerçek, sarı-lacivert ruhun gerektiğinde sahada, gerektiğinde parkede can bulmasıdır'' denildi.
 
Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu'nun verdiği 2 maçlık seyircisiz oynama cezası nedeniyle erkek basketbol takımının yarın Anadolu Efes ile oynayacağı karşılaşmayı izleyecek kadın ve çocuk seyircilere çağrıda bulunulan kulüp açıklamasında şu görüşlere yer verildi: 
 
''46 bin kadın ve çocukla dünya tarihine geçen bu ruh, yarın Caferağa'da, gerektiğinde Burhan Felek'te nefesimiz olacaktır. Eşitsizlikler, adaletsizlikler, sonucu önceden bilinen senaryolar ve küçük hesaplar; bunlar, ısrarla baş etmemiz gerekenlerin sadece küçük bir parçası. 2011-2012 sezonunda beş ayrı dalda kupa kaldıran, bu büyük gururu bu sezon yeniden yaşamak için taraftarıyla omuz omuza veren yine biziz. Biz Fenerbahçeyiz... Yarın yeni bir zafer yaşamak için, kadınımızla çocuğumuzla sarımızla lacivertimizle Caferağa'dayız. Saat 13.00'te ve yine armamız için...''
 
(EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com