“CHP bunu yaparsa İstanbul’u alır”

“CHP bunu yaparsa İstanbul’u alır”
Tarhan Erdem, İstanbul Belediye Başkanlığında Kadir Topbaş'a karşı zafer elde edebilmenin ancak CHP ve BDP'nin bir aday üstünde uzlaşması halinde olabileceğini söyledi.

Doğru seçim tahminleri ile dikkat çeken araştırmacı Tarhan Erdem, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığında Kadir Topbaş'ı kimsenin geçemeyeceğini söylerken CHP'ye de yol gösterdi...
 
Habertürk'te Medya Kritik programına katılan Radikal gazetesi yazarı araştırmacı Tarhan Erdem, Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına ilişkin köşe yazısında yer alan iddialara değindi.
 
Tarhan Erdem, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ismi geçen Mustafa Sarıgül ve Gürsel Tekin için "söylemleri biliniyor tanınıyorlar, bu isimler vatandaşa bir şey veremez" dedi. Vatandaşa yeni bir şeyler söylemek lazım" dedi
 
Erdem, İstanbul Belediye Başkanlığı için ismi geçen Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış'ın ise böyle birşeye yelteneceğini düşünmediğini kaydederken Kadir Topbaş'ın İstanbul'da yaptıklarının herkes tarafından bilindiğini ve kabul gördüğünü söyledi.
 
Erdem, Kadir Topbaş karşısında seçim kazandırabilecek tek alternatifi de şöyle açıkladı. Eğer CHP ve BDP adı geçen adaylar dışında tek bir aday üzerinde uzlaşırsa ve bunu tabanlarına da kabul ettirirse şansları olabileceğini söyledi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com