CHP, divan toplantısı yapıldı

CHP, divan toplantısı yapıldı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Kazım Kurt, "CHP'nin başarı sırrı, parti içerisinde kurduğu sürekli iletişimdir" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkalığı tarafından İl Danışma Toplantısı düzenlendi.

CHP Eskişehir Milletvekilleri Süheyl Batum ve Kazım Kurt, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Ankara Baro Başkanı ve CHP Parti Meclis Üyesi Metin Feyzioğlu ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ın katıldığı toplantıya, parti mensuplarının da yoğun ilgisi vardı.

İl Başkanı Erman Gölet'in katılımcıları selamlayıp divan kurulunu onaylatması ile başlayan toplantı İstiklal Marşı'nın okunması ile devam etti.

Ardından konuşmasını yapmak üzere Ankara Baro Başkanı Metin Feyzioğlu kürsüye çıktı. Sözlerini çok fazla uzatmayacağını belirten Feyzioğlu, "Bu gibi toplantılar büyük önem ifade etmektedir. Bu sebeple ben sözlerimi uzatıp toplantıda konuşulabilecek önemli konuları engellemek istemiyorum. Karşımda gördüğüm siz aile fertlerimiz ile dayanışma içinde olduğumuz sürece her türlü sorunu çözeceğimizi düşünüyorum. Hepinize sabır içerisinde çalışmalarınızı sürdürmenizi tavsiye ediyorum" dedi.

Partisinin seçim politikası hakkında konuşan CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, "Bizi destekleyen arkadaşlarımız vaatlerimiz üzerine değil, partimizin gücü üzerine destekliyorlar.

Bugün CHP'nin elindeki en büyük güç, istemediği bir şeyi yaptırmama gücüdür. Bu gücü doğru şekilde kullanmalı ve partimizin ilerlemesini sağlamalıyız. Şu anki gibi birlik ve beraberlik ile tüm sıkıntıları çözeceğimize inanıyorum
" dedi.

CHP Eskişehir Milletvekili Kazım Kurt'da toplantıda bir konuşma yaptı. Kurt parti içi iletişimin önemine dikkat çekerek, "Cumhuriyet Halk Partisinin gerçek başarı sırrı, parti içerisinde kurduğu sürekli iletişimdir. Parti ile ilgili olan her konuda ilgili kişilerin görüşleri alınır. Parti mensubu olan herkesin düşüncesini bu şekilde dinleyip ortak karar alınır. Bu izlenen yol da CHP'yi başarıya taşır" diye konuştu.
Yapılan açıklamaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com