CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin:

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin:
''Herkes şunu çok iyi bilsin, Başbakan Erdoğan Yüce Divan’a giderken, bugüne kadar yargıdan kaçırılan kalpazanlık fezlekesine bu kez sahtekar montajcı damgası da vurulacak”

ANKARA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, “Herkes şunu çok iyi bilsin, Başbakan Erdoğan Yüce Divan’a giderken, bugüne kadar yargıdan kaçırılan kalpazanlık fezlekesine bu kez sahtekar montajcı damgası da vurulacak” ifadesini kullandı.

Tekin, yaptığı yazılı açıklamada,  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında montaj dinleme kaydı hazırlandığını iddia etti. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Oğlu Bilal’i sabah 08.02'de uykusunu tam almadan uyandırıp, 'Bakanların evleri aranıyor, sen de hemen evi temizle, paraları sıfırla’ diye talimat verdiği ortaya çıkan Başbakan  Erdoğan, dün grup konuşmasında kendisinin de muhalefet liderleri hakkında montaj kasetler hazırlatacağını açıkladı. Yani, canlı yayın yapan onlarca televizyon kamerası önünde sahtekarlık yaptıracağını itiraf etmiş oldu. Bugüne kadar halka verdiği hiçbir sözü tutamayan Erdoğan bu sözünü tuttu ve dediğini yaptı. Çünkü onun işi bu. Kalpazanlıktan fezlekesi olan Başbakanın sahtekarlık yaptırması, genel başkanımız Kılıçdaroğlu’nun sesinden, oğlu Bilal Erdoğan ile kendisi arasında geçen 'evdeki paraları sıfırla' talimatının montaj olduğunu söyletmesi çok normal. Çünkü, Başbakan bu tür film işlerini çok iyi biliyor. Ama, Erdoğan malı götürme, yürütme, montaj ve film çevirme işlerinde ne kadar usta olursa olsun, sık sık 'sıfırladın mı oğlum' demesine rağmen, oğlunun eritemediği evindeki 30 milyon avro ile eşinin, dostunun evine istiflettiği trilyonları, katrilyonları sığdıracak kılıf bulamayacak ve hukuk önünde hesabını da verecek. Herkes şunu çok iyi bilsin, Başbakan Erdoğan Yüce divana giderken, bugüne kadar yargıdan kaçırılan kalpazanlık fezlekesine bu kez sahtekar montajcı damgası da vurulacak.''

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com