CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, Kırıkkale'de

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, Kırıkkalede
Tekin: "Bu coğrafyanın en güçlü ülkesiyiz, bütün dünya Türkiye'nin gücünün ne kadar önemli olduğunu biliyor ama bu iktidarla öylesine bir duruma geldik ki devletin en mahrem yerleri dinlenebilir, afişe edilebilir başka ülkelerin servisleri tarafından düny

KIRIKKALE (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, "Bu coğrafyanın en güçlü ülkesiyiz, bütün dünya Türkiye'nin gücünün ne kadar önemli olduğunu biliyor ama bu iktidarla öylesine bir duruma geldik ki devletin en mahrem yerleri dinlenebilir, afişe edilebilir, başka ülkelerin servisleri tarafından dünyaya servis edilir duruma geldik. Bu, gerçekten çok vahim bir olay" dedi. 

Tekin, partisince Kırıkkale'nin Hacılar beldesinde düzenlenen açık hava toplantısında, ülkenin çok kritik bir dönemden geçtiğini belirterek, 30 Mart'ta sadece belediye başkanının seçilmeyeceğini aynı zamanda halkın, Türkiye’nin geleceğiyle ilgili çok önemli kararlar vereceğini dile getirdi.

Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir seçim dönemi geçirildiğini ifade eden Tekin, "17 Aralık'ta kamuoyuna yansıyan bu tapelerin tamamı belde belediye başkanımızın adı ne kadar gerçekse o yolsuzluklar da o kadar gerçektir. Buna emin olabilirsiniz" diye konuştu.

Güvenlik toplantısının illegal dinlenmesine değinen Tekin, "Bu coğrafyanın en güçlü ülkesiyiz, bütün dünya Türkiye'nin gücünün ne kadar önemli olduğunu biliyor ama bu iktidarla öylesine bir duruma geldik ki devletin en mahrem yerleri dinlenebilir, afişe edilebilir, başka ülkelerin servisleri tarafından dünyaya servis edilir duruma geldik. Bu, gerçekten çok vahim bir olay" ifadesini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, konuşmasının ardından, bir gazetecinin, Okmeydanı'nda Burak Can Karamanoğlu'nun ölümüne ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında iki şüphelinin yakalandığını belirtmesi üzerine, "Çok sevindirici, en azından faili meçhul olarak kalmamış oldu. Mutlu olduk. Sevindirici bir olay" dedi. 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com