CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Trabzon'da: ''Ülkenin her sorununa çözüm üreten Türkiye'deki tek partiyiz'' (Fotoğraflı-Görüntülü)

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Trabzon'da:   ''Ülkenin her sorununa çözüm üreten Türkiye'deki   tek partiyiz''     (Fotoğraflı-Görüntülü)
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Trabzon'da: ''Ülkenin her sorununa çözüm üreten Türkiye'deki tek partiyiz'' (Fotoğraflı-Görüntülü)

TRABZON (A.A) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ülkenin her sorununa çözüm üreten Türkiye'deki tek parti olduklarını söyledi.
     Ordu'dan karayoluyla Trabzon'a gelen Kılıçdaroğlu, bir otelde partisince düzenlenen eğitim toplantısına katıldı.
     Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, parti okulunu yaklaşık bir yıl önce faaliyete geçirdiklerini belirterek, ''Sizden arzum şu, Türkiye'nin içinde bulunduğu koşulları çok iyi biliyorsunuz. Sorumlu bir yurttaş olarak, gazetelerde, televizyonlarda Türkiye'nin sorunlarını görüyorsunuz. Sorunlara çözüm üretecek partinin CHP olduğunu da artık bilmemiz gerekiyor. Hangi sorun varsa çözüm adresi CHP'dir'' dedi.
     Halka dokunmayı, halkın sorunlarıyla ilgilenmeyi, çözüm üretmeyi, çözümü anlatmayı parti okulunda öğretiklerini ifade eden Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti:
     ''Parti olarak çok güzel bir adımız var. Halk partisi, Cumhuriyet Halk Partisi. Halktan kopuk değil, halkı kucaklayan, halkın sorunlarına çözüm üreten, halkın sorunlarına kilitlenen partiyiz. Halktan farklı değil, halkın içinden, halkın doğurduğu bir partiyiz. O açıdan halka dokunmanın, halkla beraber olmanın, sorunlarına çözüm bulmanın, halkı dinlemenin yolu da halk gibi yaşamaktır. Burada size o kurslar verilecek. Kılık kıyafeti, rengi, dili, kimliği, inancı ne olursa olsun, bu coğrafyada yaşıyorsa her insan bizim başımızın tacıdır. Bu coğrafyada yaşayan her insana hizmet götürmek zorundayız. Onun sorunlarını nasıl çözeceğimizi ona anlatmak durumundayız. Çünkü biz ülkenin her sorununa çözüm üreten Türkiye'deki tek partiyiz.''
     Kılıçdaroğlu, daha sonra başka bir otele geçerek bir grup iş adamıyla basına kapalı toplantı yaptı.
    
     Muhabir: Zafer Sel
     Yayıncı: Murat Kaban (TRABZON)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
  Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
  Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
  E-Posta: info@sansursuzhaber.com