CHP Genel Merkezinde Grup Toplantısı Sona Erdi

CHP Genel Merkezinde Grup Toplantısı Sona Erdi
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Parti genel merkezinde milletvekilleri ile biraraya geldi.

Dün seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere PM üyeleri ile biraraya gelen Kılıçdaroğlu, bugün de milletvekilleri ile görüştü. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan parti grup toplantısı sona erdi.  

CHP Grubu, Genel Başkan Kılıçdaroğlu başkanlığında, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere parti genel merkezinde saat 10.00'da basına kapalı toplandı. 

Sonrasında açıklama yapılmayan ve yaklaşık 8,5 saat süren toplantıda ilk olarak, seçim sonuçlarına ilişkin bir araştırma şirketi tarafından hazırlanan ayrıntılı sunum, milletvekillerine izlettirildi.  

Genel Başkan Yardımcısı Emrehan Halıcı'nın da CHP'nin seçim öncesi ve seçim sırasında yaptığı çalışmalar hakkında milletvekillerine bilgi verdiği belirtildi.  

Daha sonra söz alan milletvekillerinin de hem kendi bölgeleri hem de yerel seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmeler yaptığı kaydedildi.  

Toplantıda yerel seçimlerin yanı sıra Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve CHP'nin göstereceği adayla ilgili bazı milletvekillerinin açıklamalarda bulunduğu öğrenildi.  

Yaklaşık 50 milletvekilinin söz aldığı toplantı sonunda, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun da bir değerlendirme konuşması yaptığı ifade edildi.  

Kılıçdaroğlu, 26-27 Nisan günlerinde de il başkanları ile toplantı yaparak, sonuçları değerlendirecek. (BEK)

koruturk.jpg

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com