CHP Grup Başkanvekili İnce, Afyonkarahisar'da:

CHP Grup Başkanvekili İnce, Afyonkarahisarda:
"Eğer CHP'nin 4 bakanının fezlekesi olsaydı, genel başkanın konuşmaları internette böyle gezseydi, ben Dinar'a gelseydim beni taşlardınız. Sokmazdınız buraya. Bunlara niye ses çıkar mıyorsunuz? Bunu CHP'liler yapmış olsaydı, vallahi cuma çıkışı CHP'nin il

AFYONKARAHİSAR (AA) - CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, "Eğer CHP'nin 4 bakanının fezlekesi olsaydı, genel başkanın konuşmaları internette böyle gezseydi, ben Dinar'a gelseydim beni taşlardınız. Sokmazdınız buraya. Bunlara niye ses çıkar mıyorsunuz? Bunu CHP'liler yapmış olsaydı, vallahi cuma çıkışı CHP'nin ilçe binasını taşlardı bunlar. Bunlara, bu sandıkta dersini verelim. Beraber verelim" dedi. 

İnce, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde partisinin ilçe başkanlığını ziyaret etti. Dinar'da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren İnce, CHP Dinar Belediye Başkan Adayı Ceyhun Erkan için destek istedi. 

İnce, Türkiye'nin soyulduğunu öne sürerek, bu paranın Dinarlı'nın, Yalovalı'nın, Adanalı'nın olduğunu söyledi.

Türkiye'de yolsuzluğun hep olduğunu ancak böylesini ilk defa gördüklerini ifade eden İnce, "Hükümetler, seçime yakın işçiye, memura, esnafa birtakım kanunlar çıkardılar ki oy almak için, değil mi? Siz 3 aydır işçiye, köylüye memura onları ilgilendiren bir kanun çıktığını gördünüz mü? Neyle ilgileniyorlar, HSYK, MİT, internet... Hep kendini kurtarmak için" diye konuştu.

Süleyman Demirel'in 6 kere gittiğini ve 7 kere de geldiğini aktaran İnce, şunları kaydetti:

"Bir siyasi parti iktidar da muhalefet de olur. Bakın bunlar, iktidar değil, bunlar hükümet değil, bunlar çete olmuş, çete... Çünkü hükümetten düşerlerse, başlarına nelerin geleceğini biliyorlar. Onun için korkuyorlar. Çok iyi biliyorlar ki yüce divanda bunları yargılayacağız. Bunlar haramzade. Bunlar haram yediler. Eğer CHP'nin 4 bakanının fezlekesi olsaydı, genel başkanın konuşmaları internette böyle gezseydi, ben Dinar'a gelseydim beni taşlardınız. Sokmazdınız buraya. Bunlara niye ses çıkar mıyorsunuz? Bunu CHP'liler yapmış olsaydı, vallahi cuma çıkışı CHP'nin ilçe binasını taşlardı bunlar. Bunlara, bu sandıkta dersini verelim. Beraber verelim. Hangi partili olursanız olun, bu memleketin evladıyız."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com