CHP Grup Tandoğan'da

CHP Grup Tandoğan'da
CHP bir ilke imza atıyor. Ana muhalefet partisi Meclis'te bugün yapacağı haftalık grup toplantısı yerine Tandoğan Meydanı'nda.

CHP'liler parti binasının önünde toplandı. Kısa bir süre sonra yürüyüş başlayacak ve Tandoğan Meydanı'na doğru yürüyüşe geçilecek. 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hükümetin eğitim sisteminde getirdiği 4+4+4 sistemini protesto etmek, bunun sıkıntılarını halka anlatmak için milletvekilleri ile birlikte Ankara Tandoğan Meydanı'nda.

Yürüyüş güzergahı üzerindeki yollar trafiğe kapatıldı. Katılımcıların sadece CHP'lilerden oluşmadığı, sendikaların ve sivil toplum örgütlerinin de yoğun bir şekilde katılım gerçekleştirdiği görülüyor.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN! (BÖLÜM 2)

Türk milletinin davası olarak görülen tartışmalı yeni eğitim sistemine yapılan protestolar ve pankartlar 4+4+4'ü işaret ediyor.

CHP otobüslerine polis engeli

İstanbul'dan Ankara'ya giden CHP'lileri taşıyan otobüsler Gölbaşı'nda durdurulmuştu.

İstanbul'dan Ankara'ya giden CHP'lilerin Başkent'e girişine polis izin vermemişti.

Trafik polislerinin "otobüslerin kağıtlarının eksik olduğu" gibi türlü gerekçelerle Ankara'ya girişe izin vermediği ifade edilmişti.

CHP'Lİ TEKİN: ANKARA GİRİŞİNDE OTOBÜSLERİ DURDURDULAR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, mitingin başlamasına saatler kala Ankara girişinde polislerin otobüsleri durdurduğunu ve uygulama yaptığını iddia etti. 'Engelleme' yapıldığını öne süren Tekin, 'Polisler tam da miting günü trafik polisleri olduğunu hatırladılar ve Ankara girişinde uygulama yapmaya başladılar. Yüzlerce otobüs bekliyor. Ben de bunu şiddetle protesto ediyorum ve şimdi İçişleri Bakanı'nı arayıp şikayet edeceğim' dedi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com