CHP İl Teşkilatı'ndan çarşı esnafına ziyaret

CHP İl Teşkilatı'ndan çarşı esnafına ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı Uşak Milletvekili Osman Coşkunoğlu ile birlikte çarşı esnafını dolaşarak sıkıntılarını dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı Uşak Milletvekili Osman Coşkunoğlu ile birlikte çarşı esnafını dolaşarak sıkıntılarını dinledi. CHP İl Başkanı İsmail Demirel Milletvekili Osman Coşkunoğlu ve il, merkez İlçe gençlik ve kadın kolları teşkilatları İsmetpaşa Caddesi üzerinde bulunan esnafları, SSK pazarını ve Küçük Sanayi Sitesi sakinlerini ziyaret etti. İl Başkanı İsmail Demirel, esnafın sorunlarını yerinde gördüklerini ifade ederek 2011 seçimlerinde iktidar olacaklarını savundu. CHP Uşak Milletvekili Prof. Dr. Osman Coşkunoğlu ise kurultay ile birlikte partinin yükselişe geçtiğini ve herkesin CHP iktidarına inanmaya başladığını ifade etti.
CHP Uşak İl Başkanı İsmail Demirel, “Uşak esnafı hakkını alamıyor. Esnaf, perişan vaziyette. Buradan açılımlara düşkün olan Sayın Başbakanımıza sesleniyorum. Çiftçiye, esnafa da bir açılım yapın. Bu milletin de derdinden anlayın artık. Başbakan ve AK Parti iktidarı halkı ezen politikalar uyguluyor. CHP halkın desteği ile tek başına iktidar olacaktır. Uşak'ta da üç milletvekilliğini kazancağız”dedi.
CHP Uşak Milletvekili Prof. Dr. Osman Coşkunoğlu ise, 'Türkiye'de işsizliğin geldiği boyut ortada. Çocuğu işsiz olanlar önümüzdeki seçimlerde AK Parti'den hesap soracak. Demokrasinin cevabı budur. Bir demokrasi şöleni içinde halkın iktidarını kuracağız. Halktan yana olacağız. Hep beraber yürüyeceğiz. CHP'nin arkasında halktan başka kimse yok'dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com