CHP Karamürsel başkan aday adayı Asım Uğurlu seçimleri değerlendi

CHP Karamürsel başkan aday adayı Asım Uğurlu seçimleri değerlendi
Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için CHP Karamürsel Belediye Başkan Adayı Mustafa Asım Uğurlu, Karamürsel’deki yerel seçimleri değerlendirerek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Karamürsel'deki bütün sorunlar çözmek için elini taşın altına koyduğunu söyleyen Uğurlu, “Karamürsel’in 30 yıldır eksik yönetildiğine inanıyorum. Karamürsel geçmiş yıllarda Kocaeli’nin tatil merkeziydi. İnsanlar tatil için buralara geliyordu. Fakat şimdi gelin görün ki Karamürsel’de yaşayan vatandaşlar dahi işsizlik nedeniyle burayı terk ediyor. Bugün Karamürsel emeklisi bol bir ilçe ve emekliler ay başını zor getirmekte. Vatandaşlarımız, çay bahçelerine gidip çay içemez oldu. Karamürsel’in başlıca eksiklerinden olan huzur evi hala yok. Karamürsel gibi bir ilçede huzur evi olmaması en büyük eksikliklerden biridir. Biz temizlik olayını gündüzleri değil geceleri geç saatlerde yapacağız. Bu konuda örnek aldığımız Eskişehir ilindeki gibi çöpleri geç saatlerde toplatıp çevre düzenine uyacağız. Karamürselli gençleri mutlaka yönetimlerimize katmamız gerekmektedir. Bu gençlere sorumluluklar vereceğiz. Gençler bizlerin olmazsa olmazımız. Bu ülkede genç beyinlere ihtiyaç var. Köylülerimize öncülük yapıp ürünleri satmaları için aracılık yapacağız. Karamürsel’de yaşayan bütün vatandaşlarımızın derdini dinleyeceğiz. Biz Karamürsel’in sorunlarını çözmek için elimizi taşın altına koyuyoruz” dedi.

Karamürsel’in tarihine de değinen Mustafa Asım Uğurlu, “Karamürsel pehlivanların kentidir. Karamürsel tanıtımda hep yoksun kalıyor.

Karamürsel’in geçmiş tarihini gün yüzüne çıkarmamız gerekiyor. Ben Karamürsel’e yakışır bir aile birliği kurmak için geliyorum. İnsanların yüzünü güldürmek onların sorunlarını dertlerini çözmek için varım hepimiz Karamürsel’de yaşıyoruz. Ben bütün Karamürsel’in oylarına talibim. Biz seçimi alacağız bundan hiç bir kuşkum yok ben halkıma güveniyorum köylerimizi mahallelerimizi sürekli dolaşıyorum, Karamürsel’in bütün sorunlarını biliyorum. Bizim felsefemiz önce insandır. Proje gruplarımız sürekli projeler üretiyor. Partimiz çalışanları gece gündüz demeden çalışıyorlar. Bu projelerimizi ilerleyen günlerde açıklayacağız” şeklinde konuştu.(SBK)

Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Bakan o ses kayıtlarını doğruladı19 Kasım 2014 Çarşamba 10:09
 • Vekillere giderayak maaş kıyağı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:14
 • 'Kaç-Ak saray'ın masrafı bitmedi14 Kasım 2014 Cuma 08:22
 • Ankara Belediyesi'nde organize yolsuzluk!12 Kasım 2014 Çarşamba 10:25
 • AKP'li vekiller bile polise güvenemedi12 Kasım 2014 Çarşamba 09:10
 • "Altın uçağını Zafer Çağlayan bıraktırdı"12 Kasım 2014 Çarşamba 08:29
 • CHP'den çok sert açıklama06 Kasım 2014 Perşembe 14:03
 • AKP’li başkandan bel altı şeffaflık örneği!06 Kasım 2014 Perşembe 10:26
 • CHP'den hükümete Öcalan eleştirisi05 Kasım 2014 Çarşamba 21:35
 • 'Kaydettim' dedi sonra özür diledi05 Kasım 2014 Çarşamba 09:59
 • Çok Okunanlar
  Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
  Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
  Tel: +90 212 216 05 65 E-Posta: info@sansursuzhaber.com