CHP kurultayında Anadolu Ateşi sürprizi

CHP kurultayında Anadolu Ateşi sürprizi
CHP'de 26 Şubat Pazar günü yapılacak 16. Olağanüstü Kurultay için hazırlık sürüyor.

Kurultay nedeniyle Söğütözü'ndeki Genel Merkez binasına parti bayraklarıyla üzerinde "Büyük Demokrasi Şöleni" yazısı ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafı bulunan büyük boy posterler asıldı.

Kurultayın gerçekleştirileceği Ankara Spor Salonu da pazar günü için hazırlanacak. Mavi, beyaz ve kırmızı renklerin hakim olacağı salonda konuşmaların yapılacağı platform oluşturulacak. Platformun yanlarına dev ekranlar yerleştirilirken, tribünler delege ve konuklar için hazırlanacak. CHP'nin 16. Olağanüstü Kurultayı'nı izlemek için 92 kuruluştan 918 basın mensubu genel merkeze başvurdu. Salonun saha içinde basın mensupları için yerler oluşturulacak, ayrıca fuayede de çalışma alanları hazırlanacak.

ANADOLU ATEŞİ SAHNE ALACAK
Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'nun bir gösteri sunacağı kurultay için kentin çeşitli yerlerine "Büyük Demokrasi Şöleni" yazılı afişler asıldı. Kurultaya, fikir ve sanat dünyası, sivil toplum örgütleriyle yabancı misyon temsilcileri de davet edildi. Öte yandan kurultay için Ankara'ya gelecek delegeler 8 ayrı otelde konaklayacak. (SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com