CHP Kütahya İl Başkanı istifa etti!..

CHP Kütahya İl Başkanı istifa etti!..
Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya İl Başkanı (CHP) Ali Rıza Muslu, partisinden milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya İl Başkanı (CHP) Ali Rıza Muslu, partisinden milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya İl Başkanı (CHP) Ali Rıza Muslu, yaptığı yazılı açıklamada, 2009 yılının haziran ayında partisinin Genel Merkezince getirildiği İl Başkanlığını 1.5 yılı aşkın süredir yürüttüğünü belirtti.
O dönemde sorunları olan ve olumsuzluklar yaşayan İl Teşkilatını kısa sürede Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarıyla toparlayıp bütün olumsuzlukları bertaraf ederek aktif, üreten, çalışan ve güvenilir bir duruma getirdiklerini belirten Muslu, göreve geldikten sonra 7 ayda 11 ilçede kongreleri tamamladıkları bilgisini verdi.
Muslu, geçen yıl nisan ayında düzenlenen il kongresinde yeniden aynı göreve seçildiğini hatırlatarak, şunları kaydetti:
''Hizmet ettiğimiz süre içerisinde iki kurultay, bir referandum yaşadık ve ikinci senemizde genel seçim dönemine geldik. Kısa sürede birçok heyecan yaşayan örgütümüz genel seçimlerde Kütahya'dan milletvekili çıkarmanın heyecanını da yaşamak hedefindedir. İnanıyoruz ki Kütahya halkı önümüzdeki genel seçimlerde CHP'den yana tercihini kullanacak ve TBMM'de kendilerini CHP'nin de temsil etmesini sağlayacaktır. Bu bakımdan merkezden aday olmak üzere aday adayı olmak için İl Başkanlığı ve İl Yönetim Kurulu üyeliği görevlerimden istifa ettim. Amacım Kütahya halkına ve Kütahya'ya daha yetkili makamlarda hizmet etmektir. Yılların geri kalmışlığı ile sahipsizlik duygusuna kapılan halkımızın hislerine, haykırışlarına kulak vermek, yolları, fabrikaları, eğitim kurumları, kültür ve sanat faaliyetleri ile daha canlı, dinamik ve hızla büyüyen, göç veren değil göç alan bir Kütahya yaratmak için göreve talip oldum. Bu yüzden Kütahya halkının partime ve şahsıma destek çıkması en büyük dileğimdir.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com