CHP lideri Eskişehir'e taziye ziyaretine gitti!

CHP lideri Eskişehir'e taziye ziyaretine gitti!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kayınvaldesi vefat eden kayınbiraderi Prof.Dr.Hüseyin Özdağ'da başsağlığı dileklerinde bulunmak üzere Eskişehir'e geldi.

Ankara'dan bugün akşam saatlerinde 06 CHP 001 plakalı otomobille Eskişehir'e gelen Kemal Kılıçdaroğlu, Üniversite Evleri'nde oturan kayınbiraderi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr.Hüseyin Özdağ'ı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu'nu Eskişehir'de Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile CHP İl Başkanı Erman Gölet karşıladı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçen Cuma günü Bodrum'daki yazlık evinde 88 yaşındayken yaşamını yitiren kayınbiraderi Prof.Dr.Hüseyin Özdağ'ın kayınvaldesi olan Huriye İnağ'ın vefatı nedeniyle Eskişehir'e geldiği belirtildi. Kılıçdaroğlu, kayınbiraderi Prof.Dr.Hüseyin Özdağ ile eşi Nurten Özdağ'a başsağlığı dileklerinde bulundu. Belediye başkanları Yılmaz Büyükerşen, Ahmet Ataç ve CHP İl Bakanı Erman Gölet bir süre Prof.Dr.Hüseyin Özdağ'ın evinde kaldıktan sonra ayrıldılar. Kemal Kılıçdaroğlu, evden dışarı çıkarak Büyükerşen, Ataç ve Gölet'i uğurladıktan sonra tekrar içeriye girdi.

Bir süre içeride kalan Kılıçdaroğlu evden çıkışında Prof.Dr.Hüseyin Özdağ'ın komşularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Kılıçdaroğlu basın mensuplarına "Tamam galiba, kesin güzel fotoğraf" dedi. Özdağ'ın komşusu olan kadınlar Kılıçdaroğlu'na ilgi göstererek "Sizi görmek çok güzel. İyi ki varsınız" dedi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra otomobiline binerek polis eskortu eşliğinde Ankara'ya döndü

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com