CHP lideri Gaziantep'te

CHP lideri Gaziantep'te
Kılıçdaroğlu, Gaziantep Valisi'ni ziyaret ederek başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep Valisi Erdal Ata'yı ziyaret ederek başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti. 
 
Havalanında Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ve Genel Sekreter Bihlun Tamaylıgil ile Gaziantep Örgütünün karşıladığı Kılıçdaroğlu, valiliğe gelişinde de Erdal Ata'nın oluşturduğu Valilik Heyeti tarafından kapıda karşılandı. 
 
Valilik Makamında yapılan görüşmede CHP Genel Başkanı, terör saldırısı nedeniyle " başsağlığı" ve "geçmiş olsun" dileklerini belirterek; " Çok vahim bir olay. Hepimizi derinden sarstı. Terörün Gaziantep gibi bölgenin güzide bir şehrini seçmiş olması bizi çok üzdü. Şahsınızda Gaziantep Halkına başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimi sunuyor kaybettiğimiz canlara rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum" dedi. 
 
Gaziantep Valisi Erdal Ata da, "Çok üzüldük ve sarsıldık biz de bütün milletimiz gibi. Bölgenin incisi Gaziantebimizde her dinden her dilden insanlar barış, kardeşlik içinde yaşamaktadır. terör bunu hedef almıştır. Bazı sonuçlar aldık. Çalışmalarımız devam ettiğinden hepsini şimdi kamuoyu ile ayrıntılarını paylaşamıyoruz. Önce kabul edip sonra inkar etseler de pkk işin içindedir" diye konuştu.
 
Valilik Makamındaki buluşmada Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Genel Sekreter Tamaylıgil, Milletvekilleri ali Serindağ ile Mehmet Şeker de katıldı. 
 
Erdal Ata görüşme sonrasında da CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ve Milletvekillerini Valilik kapısına kadar uğurladı. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com