CHP lideri ile Sarıgül'den kritik görüşme!

CHP lideri ile Sarıgül'den kritik görüşme!
CHP lideri Kemel Kılıçdaroğlu Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile görüştü!
Ankara kulislerinde çokça konuşulan Mustafa Sarıgül'ün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı konusunda yeni bir gelişme yaşandı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bir çok konuşmasında partiye dönmesi için çağrıda bulunduğu Mustafa Sarıgül ile kritik bir görüşme gerçekleştirdi.
 
 CHP Lideri Kılıçdaroğlu Ankara'ya geçmek üzere Atatürk Havalimanı'ndayken bir misafirini uğurlamaya gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'e karşılaştı. Uzun süredir yüzyüze görüşmeyen Kılıçdaroğlu ve Sarıgül Atatürk Havalimanı'nda başbaşa bir görüşme gerçekleştirdi.
 
Sarıgül ile başbaşa bir görüşme gerçekleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Sarıgülle ne  konuştuğu konusunda tam bir bilgi bulunmazken, Sarıgül'ün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığının konuşılduğu tahmin ediliyor. Yaklaşık 10 dakika süren görüşmeye CHP liderini uğurlamak için gelen Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ve Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen de şahit oldu.
 
Daha önce medyada çıkan haberlerde Mustafa Sarıgül'ün Eylül ayında CHP'ye katılacağı ve burada gerçekleşecek törenle de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığının duyurulacağı söylenmişti. (BCE)
 
 
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com