CHP Lideri Kılıçadaroğlu Cemil Çiçek’in mektubunu değerlendirdi

CHP Lideri Kılıçadaroğlu Cemil Çiçek’in mektubunu değerlendirdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis Başkanı Cemil Çiçek’in, Milli Eğitim Komisyonu Başkanı’na, gönderdiği yazıya ilişkin, “İddialara karşı bana yanıt mı verin, ben o iddialara bakayım mı yoksa siz bunun gereğini yapın mı diyor. Komisyon Başkanı’n

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM’de basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bir basın mensubunun, “Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Meclis Milli Eğitim Komisyonu Başkanı’na bir yazı göndererek İçtüzüğün 29 ve 46'ncı maddesine göre CHP ve MHP’nin iddialarına ilişkin cevap istedi, nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna Kılıçdaroğlu, “İddialara karşı 'bana yanıt mı verin, ben o iddialara bakayım mı yoksa siz bunun gereğini yapın' mı diyor?” dedi.

Kılıçdaroğlu, Cemil Çiçek’in, Milli Eğitim Komisyonu Başkanı’na, gönderdiği yazı için de“Komisyon Başkanı’nın kendi öğretmeninin kendisine yazdığı mektubu sessiz sakin bir odada oturup okumasını isterim. Öğretmeni ona nasıl bir mektup yazdı, o mektubun sorumluluğu çok ağırdır. Sayın Komisyon Başkanı’nın benim bu çağrımı sağduyu ile değerlendireceğine inanıyorum” yorumunu yaptı.
(SRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com