CHP lideri Kılıçdaroğlu konuştu

CHP lideri Kılıçdaroğlu konuştu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

CHP Başkanı'nın konuşmasından bazı satırbaşları:

MİT yasası

Başbakan'ın özel görevlendirdiği insanlar gelecekler ve siz suça bulaşabilirsiniz diyecekler, böyle bir şey olabilir mi?
Başbakan diyecek ki siz bir çete kurabilirsiniz, yasa böyle diyor. Size özel görev verdim düşmanla işbirliği yapabilirsiniz. Düşman devlete maddi ve manevi yardım yapabilirsiniz. Cumhurbaşkanına suikast yapabilirsiniz. Böyle bir anlayış olabilir mi? Hangi devlette yaşıyoruz?

Karanlık bir döneme giriyoruz

Bizler 12 Eylül karabasanında doğan çocuklarımızın adını Özgür koyduk. Paşaların bile yapamadıklarını Erdoğan yapıyor.

Karanlık bir döneme giriyoruz. Hiç değilse sağ duyu sahibi olanların sesini dinleyin. İsanların kulakları sağır ve gözleri kör olursa, bütün bu olaylar olursa Türkiye'nin hali ne olur? Dinsizleşen bir kişi var ortada. O da Recep tayyip Erdoğan.

Konuşursa, nasıl çamlar devireceği çıkacak ortaya. Bu yüzden susuyor.

Uluslararası arenada da ciddi kayıplarımız oluyor. Bunlar farkında bile olmuyorlar. Ortadoğu'da itibarımızın olduğu bir ülkeyi bana gösterebilir misiniz?

Suriye, Irak, Yunanistan? Kiminle aramız iyi? İtibarımız sıfır. Türkiye doğrudan içişlerine müdahele etmezdi... Demokrasi ve insan hakları penceresinden dünyaya bakardık. Birilerinin taşeronluğunu yapmazdık.

Ama şu anda itibarımız maalesef sıfır. Türkiye Cumhuriyeti buna layık mi? Ülkemizi itibarsız bir konuma getir diye oy vermedi bu millet sana? (NSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com