CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Provokasyon Uyarısı!

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan Provokasyon Uyarısı!
Kılıçdaroğlu: "Başbakanlık makamını işgal eden zat, provokasyon peşinde"

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, mitinglerine devam etmek için Ankara'dan ayrılırken "Değerli Halkımıza" çağrıda bulunarak yazılı bir açıklama yaptı.
 
Kılıçdaroğlu'nun açıklaması şöyle:
 
"Başbakanlık makamını işgal eden zat, çevresindeki dar bir kadro ile birlikte , tehlikeli bir provokasyon peşindedir. Buna dair son derece kuvvetli duyumlarımı kamuoyunun dikkatine sunmayı, ülkeme ve halkıma karşı olan sorumluluğumun bir gereği olarak görüyorum.
 
Gerçek bir ülke ve insan sevgisinden nasiplenmediği anlaşılan bu kişinin Türkiye'nin büyük bir kargaşa ve kaos ortamına sürüklenmesini , kendisi için yegane kurtuluş yolu olarak gördüğü açıktır.
 
Halkımızın yüksek duyarlılığı, dayanışma  ruhu ve haksızlık karşısında direnme erdemi , kişisel ve siyasi çıkarları için provoke edilerek istismara çalışılmaktadır.
 
Kaos, kargaşa ve sosyal kamplaşmadan beslenerek kendi otoriter anlayışını kalıcı bir rejime dönüştürmeyi planlayan bu iktidarın provokasyonları konusunda halkımızın azami dikkat ve duyarlılıkla hareket etmesi son derece önemlidir.
 
Bu provokatörlerin ve kaos projesi mimarlarının oyununa gelmeme konusunda halkımın yüksek irfanına olan güvenim tamdır. "(BEE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com