CHP lideri vatandaşı dinledi

CHP lideri vatandaşı dinledi
Türk Halk Müziği'nin ünlü ismi, halk ozanı Neşet Ertaş'ın Kırşehir'deki cezanesine katıldıktan sonra dün akşam saatlerde Ankara'ya dönen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uğradığı Kırıkkale'nin Hasandede beldesinde, Belediye Başkanı Malik Ejder Coşkun
Vatandaşların sorunlarını dinleyen Kılıçdaroğlu, ÖDP'li Başkanın CHP'ye geçmesini isterken, akaryakıta yapılan zamma itirazlarını yaptıklarını belirtirken, Suriye ile savaşa girmeye gerek olmadığını söyledi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN
 
Beraberinde, CHP'li Gürsel Tekin ile birlikte geçmiş dönemlerde tanıştığı Hasandede Belediye Başkanı Malik Ejder Coşkun'u makamında ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine ikram edilen yöresel karpuz, kavun ve üzümden yedi. 
 
Kılıçdaroğlu, bir süre sohbet ettiği ÖDP'li başkan Coşkun'un CHP'ye katılmasını istediği öğrenilirken, belediye binası önünde bekleyen vatandaşlarla da sohbet edip, ülke gündemine ilişkin kısa bir değerlendirmede bulundu. Kılıçdaroğlu, "Akaryakıta yapılan zam aşırı. Halkımızın tepkilerini biliyoruz. Parti olarak biz de buna gereken itirazımızı yaptık. Çiftçilerimizin sorunları da ortada, hepsini biliyoruz. Suriye ile savaşa girmeye de gerek yok" demekle yetindi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com